Pompa wtryskowa

Pompa wtryskowa

01 Wrz 2011, 10:30

Witam, posiadam Opla Astre 1.7 DTI na silniku Isuzu. Problem polega na tym, że chciałem wrócić do domu z pracy ale samochód mi nie odpalił, pojawiła się żółta kontrolka Check Engine. Mam pytanko czy ktoś posiada schemat pompy wtryskowej? Jeżeli ktoś posiada to bardzo bym prosił aby mi wysłał. Będę wdzięczny. I jeszcze jedno pytanko czy w okolicach Legionowa zna ktoś speca od pompy?
Iloka
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback
    Podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, na stoisku Volvo oprócz Volvo V40 R-Design, zostanie zaprezentowane całkowicie nowe Volvo V40 Cross Country. Ten crossover wyróżnia się podniesionym o 40 mm zawieszeniem ...
    Nowy Lexus IS z nowym przestronnym wnętrzem Nowy Lexus IS z nowym przestronnym wnętrzem
    Kluczowymi założeniami programu rozwojowego nowej generacji modelu IS były wiodąca w segmencie przyjemność prowadzenia, wyrafinowany komfort oraz intuicyjność obsługi urządzeń pokładowych. Znalazło to swoje odzwierciedlenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      GTP Light