Porada co do sprowadzenia auta

Re: Porada co do sprowadzenia auta

06 Wrz 2008, 08:00

Dishman napisał(a):
EXAL napisał(a):zawsze możesz założyć gaz :P choć bmw i gaz? jakoś mi to nie pasuje , a co do a3 to faktycznie dosyć dobrze się cenią...

:shock: A co w tym dziwnego? Większość E36 w Polsce jeździ na gazie. 8)

e36+gaz = wies ? dla mnie marka BMW to coś pięknego dlatego nie wyobrażam sobie go mieć w gazie ; ]
EXAL
Aktywny
Awatar użytkownika

Re: Porada co do sprowadzenia auta

06 Wrz 2008, 11:47

Wedlug mnie w polsce to ciezko znalesc okazje bo auta pseudo sportowe typu wpasnie megane coupe czy audi 1.8t moze maja dobrego kopa przy przyzwoitym spalaniu ale w polsce raczej trafiaja sie zajerzdzone. Mam teraz polo 1.9 D i jakos nie bardzo mi sie widzi jazda dizelkem czasem kopci drozsze czesci a pozatym wedlug prognoz ropa teraz niby tanieje ale juz niedlugo bedzie kosztowala ponad 6zl wiec zaden to interes. Audi a3 1.8T czytalem na forum kolesia ktory opisywal zagazowany ten silnik i po 1,5 roku i 40tys przejazdu zadnych awari spalanie przy spokojnej jezdzie ponizej 10l w trasie w miescie okolo 11 max 13 l gazu . Sekwencja do takiego auta to koszt okolo 3tys ale jak spali przy tych cenach 10 mgazu to to samo co ropniak spali 5l albo i nawet mniej a napewno 1.8T ma lepsze osiagi niz 1.9 TDI
czaja
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu
    Ekojazda to nowoczesny i oszczędny styl prowadzenia auta. Świadomy użytkownik samochodu mądrych wyborów dokonuje jeszcze przed ruszeniem z miejsca, m.in. poprzez dbałość o stan techniczny pojazdu. Warto być ekokierowcą, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI