Porównanie dwóch Coupe

Który byś wybrał?

Renault Megane Coupe
4
44%
Hyundai Coupe (1997-1999)
1
11%
Inny sportowy do 16 tyś?
4
44%
Razem głosów : 9

Re: Porównanie dwóch Coupe

17 Gru 2013, 21:19

Barol napisał(a):No i co z tego że francuz co? Masz jakieś konkretne argumenty?

Szwagier pracował w fabryce Renault w Douai, mówił że nie przykładali się do roboty.
Kable kładli gorsze jakościowo, a te przeznaczone do montażu sprzedawali, śpieszyli się nie było czasu żeby lakier wysechł ani żeby spawy ostygły, spawy też robione byle jak aby szybciej. Ogólnie jedna wielka sypiąca się masówka.
To prawda że moje poglądy są oryginalne, ludzie mi tego zazdroszczą bo też by tak chcieli, ale nie potrafią, więc działa u nich zasada negacji. Nie potrafią czegoś zrozumieć więc to odrzucają.
mih
Początkujący

Auto: BMW ///MPOWER ///M3
Silnik: 1.8 90KM
Paliwo: Inne
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Porównanie dwóch Coupe

17 Gru 2013, 21:36

No tak zapomniałem szwagier kobiety brat,ehh skąd sie tacy ludzie biorą..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai i30 - kompaktowy hatchback do miasta Hyundai i30 - kompaktowy hatchback do miasta
    Najbardziej ekonomicznym silnikiem, z jakim możemy zakupić Hyundaia i30 jest wysokoprężna jednostka 1.6 CRDI DPF o mocy 95 KM. Ten silnik jest jednak dostępny wyłącznie z manualną skrzynią biegów. Aby zdobyć wersję ...
    Nissan Juke Nismo Nissan Juke Nismo
    Nissan Juke Nismo obrazuje ducha innowacji i wzbudza zainteresowanie, dzięki któremu koncepcja Nismo stała się jedną z najbardziej uznawanych nazw w sportach samochodowych oraz w grach. Wprowadzając markę Nismo do ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył