Porównywarka

Porównywarka

25 Maj 2010, 06:23

Witam po raz pierwszy jako zarejestrowany. Wcześniej wielokrotnie odwiedzałem to forum jako gość. Do zarejestrowania się skłoniło mnie trafienie na sieci na ciekawą, moim zdaniem, porównywarkę. Otóż przez stronę Subaru wszedłem na stronę carspecs, tam można porównywać wszystkie auta jakie u nas są sprzedawane, i to pod różnymi względami - dane, wyposażenie itp.. Ciekawy jestem Waszego zdania na jej temat i czy są może ktoś zna podobne strony porównujace samochody.
tol
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...
    Cyfrowe lusterko wsteczne - Lexus LS Cyfrowe lusterko wsteczne - Lexus LS
    Piąta generacja Lexusa LS wyposażona jest w wiele elektronicznych udogodnień, takich jak pakiet bezpieczeństwa czynnego z funkcjami automatycznego prowadzenia czy 24-calowy, kolorowy wyświetlacz HUD. Łatwą do przeoczenia, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009