Porównywarki ubezpieczeniowe w Polsce. Jak je oceniacie?

Porównywarki ubezpieczeniowe w Polsce. Jak je oceniacie?

20 Sty 2015, 12:56

Korzystacie z porównywarek ubezpieczeń samochodu? Jak je oceniacie i czego Wam jeszcze brakuje? A może wolicie kupować OC i AC w oddziałach towarzystw ubezpieczeniowych, przez directy, u agenta lub w multiagencji?
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40

Re: Porównywarki ubezpieczeniowe w Polsce. Jak je oceniacie?

21 Sty 2015, 14:07

Korzystałem kiedyś po kupnie nowego auta z kilku porównywarek i pamiętam że polisę OC bo taka tylko mnie wtedy interesowała kupiłem dzięki porównywarce Rankomat dlatego myślę że zawsze warto sprawdzić cenę ubezpieczenia w porównywarkach. Możemy wtedy zdecydować się na odpowiedni wariant ubezpieczenia i wybrać dla nas najlepszą ofertę cenową.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

21 Sty 2015, 14:45

Ja się przymierzam do zmiany OC i być może kupna AC i przetestowałem kilka porównywarek, m.in. mfind, rankomat i ipolisę. Zdecydowanie najbardziej podoba mi się kalkulator OC mfind. PRzede wszystkim wyniki są bardzo jasne i mogę sobie przejrzeć pełen zakres polis. Nie tylko widzę ceny, ale również sprawdzam co jest w danym AC. Poza tym znajomi mi polecali, bo jakiś czas temu trafili na tę porównywarkę przez artykuł w serwisie Akademia mfind.
WojtekK88
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 04 2007
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Golf

21 Sty 2015, 16:26

WojtekK88 napisał(a):przetestowałem kilka porównywarek, m.in. mfind, rankomat i ipolisę

Ipolisa jest akurat w upadłości więc nie należy jej brać pod uwagę. Być może dla ciebie było lepsze rozwiązanie w tej porównywarce, pewnie to zależy głównie od modelu samochodu bo jak sprawdzałem kiedyś swoje auto w obu tych porównywarkach to jednak mfind by ciut droższy do rankomatu.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

21 Sty 2015, 23:00

Myślę, że przede wszystkim warto testować różne rozwiązania. Ja np. nie rozumiem ludzi, którzy kupują ubezpiezenie w oddziale towarzystwa albo u agenta. Sto razy lepiej jest siąść przed kompem, przejrzeć na spokojnie oferty w porównywarce i wybrać najlepsze rozwiązanie. Trochę jak z kupowanie produktów np. na Allegro czy Ceneo.
WojtekK88
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 04 2007
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Golf
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja
    Cześć, pokażę Wam jak działa glikometr przyrząd którym możemy przetestować temperaturę wrzenia i przemarzania płynu chłodniczego który znajduje się w układzie chłodzenia samochodu. Dlaczego warto kontrolować ...
    PODSUMOWANIE i SPIS MODELI - Koszty utrzymania PODSUMOWANIE i SPIS MODELI - Koszty utrzymania
    Na tej stronie znajdziesz spis ponad 350 modeli samochodów w około 90 zestawieniach. Abarth: Grande Punto 1,4 T-Jet Alfa Romeo: 147 2,0 TS 147 3,2 GTA 156 1,9 JTD 159 1,8 159 1,9 JTDm 166 3,0 Audi: A2 1,6 FSI A3 8L ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005