Fabia II motor 1,4 BXW - problem z alternatorem

20 Lip 2018, 21:38

daniel811 napisał(a): mam takie pytanie czy został rozwiązany ten problem
Nie , nie został rozwiązany. Został pozostawiony samemu sobie . Niech to sobie żyje własnym życiem. Akumulator nie pada , nic złego się nie dzieje. Córa ( ona użytkuje to auto , ja je widzę raz na miesiąc ) nie zgłasza większych problemów. Postanowiliśmy nie walczyć z wiatrakami :mrgreen: To że czasami zgaśnie motor na klimie i LPG toć można przywyknąć.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4682
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

29 Lip 2018, 19:20

witam zauważyłem u siebie w napinaczu ze nie mam takiego pręcika który jest widoczny na zdjęciu tylko sam otwór może ktoś z was wie do czego on służy i czy przez jego brak mogą być problemy z prawidłowym ładowaniem
daniel811
Nowicjusz
 
Posty: 4
Zdjęcia: 2
Auto: Skoda Roomster
Silnik: 1,4 16v bxw
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

20 Sie 2018, 18:33

daniel811 napisał(a):witam zauważyłem u siebie w napinaczu ze nie mam takiego pręcika który jest widoczny na zdjęciu
I bardzo dobrze że go nie ma. Pręcik służy do wstępnego napięcia napinacza przy montażu. Po założeniu paska trzeba go usunąć.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4682
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Hybrydy dominują na rynku aut na prąd
    Polski rynek zelektryfikowanych samochodów zupełnie nie przypomina już tego sprzed kilku lat. W tym roku wybór hybryd i samochodów elektrycznych obejmuje ponad 130 modeli z wszystkich segmentów. ...
    Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa
    Budując nowy zakład produkcyjny w meksykańskiej miejscowości San José Chiapa, Audi jeszcze bardziej wzmacnia pnącą się w górę sprzedaż na rynku północnoamerykańskim. Położenie kamienia węgielnego w stanie ...