AUTODOFINANSOWANIE

27 Lut 2016, 17:45

Też zostałam poszkodowana przez firmę JJ group.
sziwo
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: clio III

14 Mar 2016, 10:12

Witam,
czy ktoś interesuje się jeszcze sprawą adf? Są jakieś sprawy, ktoś znalazł ludzi z tej firmy i im naklepał bądź, itp. Prosze o info.dziękuje
bloodbear
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Renault Megane III
Paliwo: Diesel

18 Cze 2016, 14:57

Czy ktos z was szukal i wie co sie dzieje.z lesniewskim?
polapluska
Nowicjusz
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

20 Cze 2017, 22:07

To może trzeba by umówić się do nich, wziąć paru kumpli i przetrzepać skóra jak trza!? :ok:
bloodbear
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Renault Megane III
Paliwo: Diesel

25 Cze 2017, 22:15

Ojj Panie, gdybyś planował kolejnego grilla to daj znać wcześniej, [email widoczny po zalogowaniu] />Ja poszukuję ekipy z ADF.
bloodbear
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Renault Megane III
Paliwo: Diesel

25 Cze 2017, 22:25

Co masz na mysli mowiac kolejnego grilla?
boosterpl1
Nowicjusz
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 17 06 2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: VW Caddy III
Silnik: 1.6 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

13 Paź 2017, 13:29

W 2014 roku nabyłam samochód od tych oszustów z JJ GROUP. Zapłacili kilka wynagrodzeń a potem firma upadła. Nie wiem czy to ta sama firma co inne które Państwo wyżej wymieniają ale ostatnio całkowicie przypadkiem wpadłam w komisie samochodowym na przedstawiciela tej złodziejskiej firmy który wcisnął mi auto- [...]. Na placu przy ul. [...] dalej sprzedają oklejone samochody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany przez ArteK, 15 Sie 2018, 09:19, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin X.4
ElzbietaJ
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 16 08 1978
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Focus 2010
Silnik: 1.8 TDCI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

01 Sie 2018, 21:56

Przestrzegam was przed zawieraniem jakiejkolwiek umowy z Praebeo sp.z.o.o ich schemat działania jest bardzo podstępny! Oferują wynajęcie samochodu na tzw. umowa sponsorska. Podpisujesz z nimi umowę na konkretny pojazd którego w życiu nie zobaczysz, będziesz spłacał za nich kredyt na wiele tysięcy, po kilku miesiącach oni przestaną ci płacić 600zł miesięcznie i rozpłyną się jak we mgle. Dokumenty do tych pseudo pojazdów kupują na szrotach, wyłudzają lub biorą na słupa itp. tak żeby przedstawić wam że maja pojazd we władaniu. Tak naprawdę to tylko lipne dokumenty w postaci tablic rej i dowodu. TE WYNAJMOWANE POJAZDY TO FIKCJA i MISTYFIKACJA !

Oszukali już wiele osób w ten sam perfidny sposób. :angry:
AdamH2018
Obserwowany
 
Posty: 1

21 Paź 2018, 12:07

jest prawnik który może pomóc, dotyczy poszkodowanych przez firmę Adf. zainteresowani prosze pisac na maila [email widoczny po zalogowaniu]
MARIAN77
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 03 02 2003
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna