Poszukuję auta do 25tys

Re: Poszukuję auta do 25tys

10 Lip 2013, 19:21

osobiscie w tej kwocie zastanawiałbym się nad Audi a4 B6 1.8T Mazda 6 2.0 benzyna ( rewelacyjne silniki tylko ze Mazda 6 potrafiła korodować, trzeba dobrze szukac ) Avensis tez poczciwe auto. Jezeli jezdzisz głownie po miescie to raczej benzynka a jak juz diesel to bez filtra cząstek stałych bo jazdą po miescie sie zamuli a "trochę" to kosztuje :(
Rado30
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 11 2005
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Leon 1M
Silnik: 1.6 16V 105KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Poszukuję auta do 25tys

10 Lip 2013, 19:39

Doczytałem ze pytasz o koszty napraw audi A4
Wieć bolączką jest przednie aluminiowe wielowachaczowe zawieszenie niestety nie na nasze polskie dziury ale dokładnie takie samo jest w Passacie.
Dlatego ja chyba głownie przez to zawieszenie wybrałbym Mazdę 6 2.0 benzyna w Avensisach mniej sie orientuję ale to dobre auto.
Mazda6 mogę powiedziec ze silniki 2.0 benzyna bezawaryjne! ale za to Mazda 6 pierwszej generacji miewała problemy z korozją ( po lifcie 2005r. juz było lepiej )
Audi i Passat to zawieszenie na niemieckie autostrady...
i tak to jest jak nie urok to sracz.. ;)
Rado30
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 11 2005
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Leon 1M
Silnik: 1.6 16V 105KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...
    Nissan X-Trail - segment crossoverów Nissan X-Trail - segment crossoverów
    Nowy model łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4x4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      S2020005
      GTP Light