Poszukuję dobrego Gazownika ze Śląska (katowice)

poszukuję dobrego Gazownika ze Śląska (katowice)

08 Sty 2009, 15:18

Witam, mam lanosa 1,5 16V z gazem praktycznie od samego początku ... generalnie nie mam problemów z gazem - wymieniam regularnie przewody WN i świece, poszukuję jednak DOBREGO - nie koniecznie taniego prawdziwego speca od gazu - chciałbym po prostu profilaktycznie zrobić przegląd instalacji gazowej - od nowości czyli od 2002 roku nie był regulowany gaz - w sumie nic się nie działo więc uważałem że nie było potrzeby go regulować . poszukuję gazownika na terenie śląska najlepiej z Katowic ,
adam-and1
Aktywny

Miejscowość: Katowice
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: szukam igły ;-)
Paliwo: Benzyna

Re: poszukuję dobrego Gazownika ze Śląska (katowice)

08 Sty 2009, 19:08

Jak jedziesz Al. Korfantego z Katowic do Siemianowic to po prawej stronie (za komisem i budynkami mieszkalnymi) jest stacja LPG i taki mały warsztat gdzie zakładają instalację gazową. Sprawdź tam bo ja szczerze powiedziawszy nie wiem czy oni przeglądy robią, ale powinni.

Pzdr.
`Mat
Nowicjusz

Miejscowość: Siemianowice Śląskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów - gwiazdki dla samochodu Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów - gwiazdki dla samochodu
    Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa na drogach wymaga szerokiego frontu przedsięwzięć. Producenci samochodów od samego początku starali się podejmować działania, które zwiększą bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. ...
    Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie
    Po 4 dniach i tysiącu mil kierowcy startujący w Mille Miglia dotarli do Brescii! Najpiękniejszy rajd na świecie dobiegł końca. Prawie pół tysiąca zabytkowych aut wyścigowych, co najmniej drugie tyle samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005
      GTP Light