Poszukuję dobrego serwisu w Bydgoszczy i okolicy

Poszukuję dobrego serwisu w Bydgoszczy i okolicy

06 Cze 2010, 14:21

Witam, mam do wymiany panewki w Fodzie Escorcie 1.6 16V i poszukuję dobrego nie drogiego fachowcy co by usunął problem. Ma ktoś doświadczenia z mechanikami w Bydgoszczy i okolicy? Jeśli chodzi mi o okolice to mam na myśli Inowrocław Nakło nad Notecią w odległości do 50km od BDG. Z góry dziękuję za pomoc.
przemi06
Początkujący

Miejscowość: Bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady] Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady]
    Jak wymienić żarówki W5W podświetlenia rejestracji w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w którym pokazujemy jak to zrobić. Wymiana ...
    [D] Accord VIII 2,0 / 6 II 2,0 / Exeo 1,8 T / SuperB II 1,8 TSI [D] Accord VIII 2,0 / 6 II 2,0 / Exeo 1,8 T / SuperB II 1,8 TSI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2010r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Accord VIII 2,0 - 156KM - Mazda 6 II ...

•  
    • Dodge Ram SRT 10
      Największy na świecie salon Audi w Dubaju, dzień
      Volvo V40 R-Design, kierunki w lusterkach
      Volkswagen Golf I, cabrio