Poszukuję dobrego warsztatu w : Szczecin - Prawobrzeże

02 Lut 2010, 08:21

Witam

Jak w temacie :
Poszukuję dobrego warsztatu w : Szczecin - Prawobrzeże.

Czy ktoś ma cos godnego polecenia i sprawdzonego?
A może wręcz przeciwnie - jakieś złe doświadczenia? Które warsztaty lepiej omijać szerokim łukiem?

Samochód jest '99 więc do ASO nie opłaca mi się jeździć chyba.

Pozdrawiam.
Lenrok
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: Szczecin

04 Lut 2010, 20:49

Mam taki warsztat i sam do niego jeżdże.
Znajduje się na Pomorskiej 141 (dokładnie nie pamiętam).
Jak jedziesz Pomorską w strone Dąbia to po prawej jest CPN - to za tym CPN-em następna w prawo i wjedziesz na teren w którym jest stacja kontroli pojazdów, mechanik i wulkanizacja. Moge ci podać ich adres strony internetowej.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1427
Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

28 Sie 2014, 09:07

ja mam sprawdzonych i zaufanych mechaników w Szczecinie. Na wiosnę wymieniałam olej w silniku w swojej astrze i podjechałam do Slavauto Mam do nich blisko, panowie znają się na rzeczy. Szybko wymienili mi olej.
dagmara8
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 01 03 2005
Auto: opel astra
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

03 Wrz 2014, 14:39

Jeśli szukacie do swojego warsztatu jak wyciągnik elektryczny. Zajrzyjcie do Log System i sprawdźcie ofertę różnych wyciągników. Atrakcyjne ceny oraz solidny sprzęt.
Polecam
geniaxx
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 14 10 1977
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Honda Civic
Rok produkcji: 2011

26 Lut 2015, 14:17

jedź do Slav Auto w Szczecinie przy ul. Golisza 10E. W tym warsztacie samochodowym zajmują się klimatyzacją, wymianą oleju, naprawami blacharskimi, wymiana uszkodzonych szyb samochodowych, u nich będziesz mógł wymienić opony. W warsztacie wykonują również naprawy elektryczne i mechaniczne. Mają dobre ceny i są solidni. Polecam.
dagmara8
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 01 03 2005
Auto: opel astra
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

31 Mar 2015, 22:07

Ja bym Ci śmiało polecił wizytę w warsztacie Readycar na Granitowej. Zawsze robię tam okresowe badania techniczne i jakieś bieżące naprawy,jeżeli są potrzebne. Panowie potrafią szybko wykryć usterkę i ją naprawić. Poza tym uczciwie podchodzą do sprawy i nie naciągną na koszty.
carlos99
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: Honda Civic
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ustąp pierwszeństwa na przejściu dla pieszych
    Choć główną funkcją przejścia dla pieszych jest umożliwienie bezpiecznego przedostania się na drugą stronę ulicy, to właśnie na pasach ginie najwięcej pieszych – w 2018 r. w takich okolicznościach śmierć poniosło ...

09 Sty 2017, 12:40

Ja ze swojej strony polecam warsztat samochodowy KlimCars na prawobrzeżu. Robią naprawy zawieszenia i wymianę opon. Osobiście wymieniałem u nich klocki hamulcowe i wszystko było ok. Jakbyś chciał dokładny adres to: KlimCars, ul. Piskorskiego 8, 70-809 Szczecin.
Meren1983
Obserwowany
 
Posty: 1
Miejscowość: Szczecin
Auto: Audi A4 B7

07 Lut 2017, 21:52

moim zdaniem najlepszym serwisem jest Euromaster jestem jego stałym klientem
bolek778
Nowicjusz
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 04 05 1979
Auto: Audi

26 Gru 2017, 12:07

W Szczecinie byłem klientem wielu warsztatów samochodowych i często spotykałem się z niedokładnym podejściem. Problem się skończył, gdy trafiłem do slavauto. Zawsze działają szybko i fachowo. Zadowolony klient to dla nich pierwszorzędna sprawa.
Franek74
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 08 01 2008
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: nie mam

02 Lut 2018, 09:13

Naprawdę solidną ekipę mechaników ma Drewnikowski i nie sądzę, żebyś w zachodniopomorskim coś lepszego znalazł. Może nie jest tanio do granic możliwości, ale zyskujesz za to pewność jakościowej współpracy. Poza tym, jako stały klient mam już całkiem niezłe rabaty, więc naprawdę ok.
modern123
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 07 08 2011
Auto: Peugeot 406

29 Lut 2020, 14:55

Przed wyborem zerknij na www Znajdziesz tam sporo wskazówek, które pomogą ci wybrać najlepszy warsztat w Szczecinie.
autodrive
Nowicjusz
 
Posty: 27
Auto: Skoda