Poszukuję samochodu 4/5 drzwiowego, benzyna+gaz, do 150KM

Poszukuję samochodu 4/5 drzwiowego, benzyna+gaz, do 150KM

24 Mar 2013, 12:16

Witam wszystkich.
Chciałem się zorientować jakie polecacie auto do zakupu. Poszukuję samochodu 4/5 drzwiowego, benzyna+gaz, tak mniej więcej żeby miało 100-150 koni pod maska, w miarę małe spalanie gdyż zbyt wiele nie zarabiam, mało awaryjne bądź żeby chociaż ceny części były tanie. Auto tak do 5 tysięcy, może 6 :)
Wiem ze mogło być coś już na forum ale jakoś nie mogłem się odnaleźć, poza tym wiadomo ze z czasem ceny aut się zmieniają, jest na rynku coś nowego.
Gwiazda06
Obserwowany

Auto: Obecnie nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców
    Jak pierwsze opady śniegu wpływają na sytuację na drodze? Większość kierowców jeździ wolniej. Dzięki temu na drogach jest mniej ofiar śmiertelnych, natomiast odnotowuje się więcej stłuczek. Przypominamy, jak jeździć ...
    Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego
    Nowy SEAT Ibiza hiszpański przedstawiciel segmentu B jest dostępny na rynku od niedawna w nowej generacji. Nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Marcina Dorocińskiego, na co dzień jeżdżącego 211-konnym Leonem FR. Auto, które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył