Poszukuję schematu do GOLFa III '96

Poszukuję schematu do GOLFa III '96

02 Lis 2009, 15:10

Witam ponownie, mam ogromną prośbę, aby ktoś kto ma schemat instalacji elektrycznej PL przesłał mi na e-mail: gallanonim0(małpa)poczta.onet.pl lub podał mi link w temacie. Bardzo proszę o rychłą pomoc. Szukałem dzisiaj prawie calutki dzień i nie znalazłem. VW Golf 1.9 TDI, 110KM,96r. Tak przy okazji w ubiegłą sobotę wymieniłem u siebie nagrzewnice...Nigdy więcej :lol: :lol: :lol: Ale opłaciło się bo mam takie ciepełko, że spocić się można :mrgreen: :oops:
Rafiti
Rafiti
Nowicjusz

Miejscowość: Suwałki

Re: Poszukuję schematu do GOLFa III '96

02 Lis 2009, 18:37

zobacz tutaj: darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=30832&highlight=ksia%BFki+instrukcje+samochod%F3w sa tam różne instrukcje i schematy
pitbullr7
Nowicjusz

Miejscowość: konstancin leśny
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak sprawnie przebrnąć przez naprawy powypadkowe? Jak sprawnie przebrnąć przez naprawy powypadkowe?
    Udział w wypadku lub stłuczce niesie za sobą lawinę konsekwencji. Najważniejsze jest życie i zdrowie uczestników zdarzenia, ale zaraz potem nasza uwaga skupia się na uszkodzonym samochodzie. Wyłączenie pojazdu z użytkowania ...
    [C] A3 1,8 / Xsara 1,8 / Astra G 1,8 / Corolla e11 1,6 / Golf IV 2,0 [C] A3 1,8 / Xsara 1,8 / Astra G 1,8 / Corolla e11 1,6 / Golf IV 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu C - nadwozie hatchback 5d - silnik benzynowy o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A3 8L 1,8 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      GTP Light