Poszukujemy konsultanta zabytkowych samochodów

Poszukujemy konsultanta zabytkowych samochodów

14 Sie 2017, 17:49

Do pełnometrażowego filmu fabularnego znanego polskiego reżysera szukamy konsultanta do spraw samochodów. Mamy już źródło tych samochodów - szukamy kogoś, kto spojrzy na zdjęcia i potwierdzi zgodność ich wyglądu z prawdą historyczną. Akcja filmu dzieje się w 1946 roku a chodzi nam o następujące samochody:

Studebacker US 6, 1941
Ford Visa, 1942
Dodge wc 51, 1939
Jeep Willys, 1941
Citroen 11 bl, 1939

Będę wdzięczny za kontakt przez wiadomość prywatną lub na adres email: casting@centralafilm.pl .
jedrzejm
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Poszukujemy konsultanta zabytkowych samochodów

14 Sie 2017, 21:39

Mam na placu willysa ( wydaje mi się że w oryginale) więc mógłbym spojrzeć gdzie trzeba
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6

Re: Poszukujemy konsultanta zabytkowych samochodów

15 Sie 2017, 17:49

super! wysłałem prywatną wiadomość
jedrzejm
Obserwowany

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodór - ekologiczne paliwo przyszłości Wodór - ekologiczne paliwo przyszłości
    W dobie zanieczyszczeń i coraz większych problemów ekologicznych naszej planety, podjęto decyzję o elektryfikacji pojazdów. Ten proces już się zaczął, ale ogromnych trudności przysparza konstruktorom znaczna ...
    Samochody Toyoty otrzymają karty SIM Samochody Toyoty otrzymają karty SIM
    Japoński operator telekomunikacyjny KDDI będzie dostarczał karty SIM do połączonych w sieci samochodów Toyoty. Nowe karty umożliwią globalną komunikację i wymianę danych między autami. Do 2020 roku Toyota zamierza ...

•