Potrzebny prezent motoryzacyjny dla chłopaka :)

Re: Potrzebny prezent motoryzacyjny dla chłopaka :)

21 Mar 2017, 15:30

A jesli nie jeździ motorem lub skuterem? :P ja tam zawsze jestem zadowolony z kosmetyków samochodowych :)
zielonek
Aktywny

Auto: P 206

21 Mar 2017, 15:36

Może zabierz go na tor kartingowy? Myślę że to będzie doskonały prezent. Tyle jest przy tym zabawy i jednocześnie ciekawej rywalizacji. Ten czas na pewno wyjdzie wam na dobre :)
Screamy
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 0-2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 2.4 170KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

05 Maj 2017, 07:09

Taki tor to ciekawa opcja.Aczkolwiek warto byłoby to z tą osobą uzgodnić wcześniej. Jednak taki wypad wymaga zaplanowania....

Jesi nie macie większych funduszy to proponowałabym coś zaprojektować....Ta strona daje ciekawą opcję:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Można tutaj w prosty sposób zaprojektować koszulkę
nasze młodzieżowe zawołanie zrobić więcej niż nakazuje obowiązek :)
pepa
Początkujący

Prawo jazdy od: 17 05 1981
Auto: Mazda

18 Gru 2017, 11:41

Kask na moto byłby świetnym pomysłem o ile Twój facet lubi jeździć. Jeżeli tak to też nie kupuj pierwszego lepszego http://gim2.lebork.pl/index.php?post/20 ... a-kasku%21 Polecam artykuł aby pomógł w doborze. Jeżeli kupisz jakiś zwykły kask za 200zł to pomyśli że sie chcesz go pozbyć :D
lucek35
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 09 2007
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hamowanie silnikiem - niższe spalanie i bezpieczeństwo Hamowanie silnikiem - niższe spalanie i bezpieczeństwo
    Hamowanie silnikiem to element techniki jazdy, dzięki któremu możemy z jednej strony zmniejszyć zużycie paliwa w naszym aucie, a z drugiej wpłynąć na bezpieczeństwo jazdy. Nie jest to jednak łatwy sposób hamowania, ...
    Hybrydowe Hybrydowe "rakiety" czyli sportowe samochody z napędem hybrydowym
    Sportowe samochody powstały z myślą o tym, by dostarczać niezapomnianych wrażeń z jazdy, a także wyjątkowych wrażeń estetycznych. Wraz z ewolucją motoryzacji pod maski tych, dostarczających emocji, najwspanialszych samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      1/4 mili Bemowo
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED
      Autosacrum 2009