Potrzebuje pomocy w wyborze samochodu, cena 10 tys

26 Paź 2014, 22:03

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

jakies uwagi ? fajnie sie prezentuje, dobre wyposazenie
prs
Nowicjusz
 
Posty: 32
Prawo jazdy: 01 07 2014
Auto: Nie mam

27 Paź 2014, 18:32

przyjrzałbym się tyłowi pod kątem dlaczego nie ma oznaczeń. Bo może być to kwestia stłuczki albo zamówienia w salonie
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

27 Paź 2014, 19:03

Kolego zawszę sprawdź wszystko dwa razy przed zakupem.
Widzę że jesteś młodym kierowcą więc zabierz kogoś kto się zna lub po prostu pojedź do warsztatu. Przebieg moim zdaniem dosyć niski, wnętrze takie sobie z zewnątrz całkiem spoko. Ale zdjęcia zdjęciami ciekawe jak w realu wygląda.
używane opony. Prv
Hubertus33
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Carisma

20 Lis 2014, 22:12

Byłem zdecydowany ale i tak nic z tego nie wyszło ;/ Pug 406 widzi mi sie nadal ale teraz rozsadniej zaczynam myslec o Honda Accord VI gen. Bedzie to dobre rozwiazanie ? Silnik jaki mnie interesuje to 2,0 do ktorego zaloze LPG w styczniu badz lutym.
Jakies uwagi ?
Zjezdzam za tydzien na weekend do domu +2-3 dni wolnego i juz musze cos kupic ;)
Cale szczescie wpado troche grosza i nie musze ładowac sie w kredyt. Kwota jaka dysponuje to 11500 pln, ale na auto 10 tys co by reszte na ewentualne poprawki zostawic.

Pomozcie cos ;)
prs
Nowicjusz
 
Posty: 32
Prawo jazdy: 01 07 2014
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Centrum Testowania Silników Audi w Neckarsulm
    Uruchomienie nowego Centrum Testowania Silników w fabryce Audi w Neckarsulm oznacza oddanie do użytku najnowocześniejszych na świecie i najbardziej wydajnych urządzeń do badania jednostek napędowych. Centrum wyznacza ...
    MORPHOZ - ciekawa stylistyka samochodu elektrycznego
    Samochód koncepcyjny Renault MORPHOZ z nadwoziem o długości 4,40 lub 4,80 m (w zależności od wersji) przy szerokości 2 m i wysokości 1,55 m to crossover z napiętymi i zmysłowymi liniami nadwozia. Jego stylistyka łączy ...