Poważny problem z nieuczciwym sprzedawcą!!

Poważny problem z nieuczciwym sprzedawcą!!

26 Mar 2012, 22:20

Witam tydzien temu zakupilem od osoby prywatne passatab5/ben i gaz. Auto jest z Danii i ma nieco zagmatwane papiery....Ale najgorsze jest to iż nie mam dokumentow na gaz sekw.Nie moge zarejestrowac auta przez to.W chwili zakupu facet twierdzil ze gaz jest nowy 2 tyg i w chwili sprzedazy nie mial pelnej dokumentacji wiec spisalismy oswiadczenie, ze zobowiazuje sie wyslać je pocztą . I tak do dnia dziiejszego nie ma ich. Facet sie tłumaczy, kreci, sprawa śmierdząca jest...Mam pytanie czy mam prawo do zwrotu auta!w koncu facet mnie jawnie oszukal, mial wyslać a nie wysyla-(mam oświadczenie )wiec to jakis dowod jest...Prosze o pomoc w tej sprawie.
Januszbe
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 04 1998
Auto: passat b5

Re: Poważny problem z nieuczciwym sprzedawcą!!

26 Mar 2012, 23:13

Już byś chciał tak od razu zwracać. Na jakiej podstawie? Że instalacja gazowa nie ma 2 tygodni, tylko 2 lata? A działa? I to najważniejsze.
Na razie ciśnij gościa o te papiery i tyle.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: Poważny problem z nieuczciwym sprzedawcą!!

31 Mar 2012, 16:32

Skup się przede wszystkim na uregulowaniu sprawy z papierami.
EuCO
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem
    Mitsubishi Lancer zostało uznane przez specjalistów z firmy Warranty Direct za najbardziej niezawodny model ostatnich 15 lat. Obchodząca 15 urodziny firma poddała analizie ponad 200 tyś. aktualnych i wygasłych polis ...
    [B] Sandero I 1,6 / i20 I 1,4 / 2 II 1,3 / Corsa D 1,4 / Fabia II 1,4 [B] Sandero I 1,6 / i20 I 1,4 / 2 II 1,3 / Corsa D 1,4 / Fabia II 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2009 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Dacia Sandero I 1,6 - 87KM - Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Subaru Impreza STI