Powiadomienie o ogłoszeniu spełniającym dane parametry

Powiadomienie o ogłoszeniu spełniającym dane parametry

09 Lut 2013, 17:26

Witam. Mam takie pytanie do was drodzy forumowicze ( od razu piszę że nie wiem czy to dobry dział). Chodzi mi o to że słyszałem coś o takim jakby namierzaniu ofert czy raczej powiadamianiu ze stron z ogłoszeniami motoryzacyjnymi typu allegro, otomoto , chodzi mi o to ze jak wystawi kots jakis samochód to od razu jakims programem (czy czymś innym) przychodzi powiadomienie na telefon o takim ogłoszeniu spełniającym dane parametry (typu rok od do ). Wiem że takie coś istnieje tylko nie wiem jak to wam jaśniej opisać. Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
sony1614
Obserwowany

Auto: OPEL

Re: Powiadomienie o ogłoszeniu spełniającym dane parametry

01 Gru 2016, 01:34

Prawdopodobnie chodziło Ci o coś takiego jak automatyczna wyszukiwarka z powiadomieniem :ok:
Albert4x4
Obserwowany

Prawo jazdy od: 1- 1- 0
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Subaru

01 Gru 2016, 12:29

Brawo za odkopanie starego tematu.
Mój poradnik na temat konserwacji podwozia
konserwacja-podwozia-w-samochodzie-poradnik-velcapone-vt95713.htm
velcapone
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 77
Miejscowość: Kraśnik
Auto: Seat/Fiat
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

20 Mar 2017, 19:29

Natknęłam się na ten dość stary temat i tak jest coś takiego.
Jest wyszukiwarka ,która powiadomi Cię kiedy pojawią się najnowsze ogłoszenia pozwalając złapać najlepsze okazje.Łączy w sobie kilka serwisów aukcyjnych w jednym miejscu "Autohunter24". Myślę ,że o coś takiego chodziło.
kasiunia
Obserwowany

Auto: Ford Fiesta
Silnik: 1,2
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
    Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą Fiat 500C by Gucci wyróżniony nagrodą
    Fiat 500C by Gucci otrzymał nagrodę "Najlepszy mały kabriolet roku" w konkursie "Topless in Miami" zorganizowanym w czerwcu b.r. przez Southern Automotive Media Association (SAMA) − działające w USA stowarzyszenie dziennikarzy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Citroen C4 Picasso, środkowa konsola i wyświetlacz
      Rozgrzewanie opon, Chevrolet Corvette 4x4 Turbo
      Volskwagen Golf VII