Powrót autem do domu (po opłatach)

powrót autem do domu (po opłatach)

16 Lis 2015, 18:42

witam

jestem zainteresowany kupnem auta z tej aukcji:
[link wygasł]
nie dzwoniłem do sprzedawcy ale czy autem po opłatach (nie wiem co opłacił) można wracać w jakiś sposób do domu czy zostaje laweta?
shorty1988
Początkujący

Miejscowość: Rawicz
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: BMW e46 320td 150KM 2002r

Re: powrót autem do domu (po opłatach)

18 Lis 2015, 00:55

Co dokładnie jest opłacone musisz zapytać sprzedawcy. Przeważnie jest tak że opłaty zrobione i wykupujesz OC na kilka dni i wracasz bez problemu.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: powrót autem do domu (po opłatach)

18 Lis 2015, 18:47

nie prawda
auto sprowadzone jest wyrejestrowane, może mieć czasowe tablice (tak zwane wywozowe ważne z tego co pomne 5 dni) ale na nich jest data ważności, ogólnie żeby to było w 100% zgodne z prawem to się nie da. auto musi być zarejestrowane i mieć ważny przegląd techniczny oraz OC żeby się po drogach poruszać, auta sprowadzane nie są zarejestrowane i nie mają OC, nawet jeśli mają przegląd techniczny to nie wolno się nimi po drogach publicznych poruszać
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy klasyk może być wyposażony w nowoczesne technologie? Czy klasyk może być wyposażony w nowoczesne technologie?
    Właściciele klasycznych samochodów nie zawsze trzymają swoje cacka "pod kocem". Można spotkać również takich, którzy – chcąc wygodnie korzystać z takiego auta na co dzień – wyposażają go w ...
    Flotowy segment B - jakie auta wybierają firmy? Flotowy segment B - jakie auta wybierają firmy?
    Segment B niezmiennie od dziesięcioleci bije rekordy w Europie. Czemu małe hatchbacki są chętnie wybierane? Przede wszystkim z uwagi na rozsądną cenę, łatwość poruszania się po mieście, coraz wyższy poziom technologicznej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      S2020005