Pozyskanie środków na firmę przewozową.

Pozyskanie środków na firmę przewozową.

27 Lut 2010, 22:02

Od 3 lat pracuje w firmie transportowej, praca bardzo mi się podoba chociaż szefostwo wymaga cudów. Z ojcem planujemy otworzyć własną firmę on zna się na mechanice, ja posiadam niezbędne uprawnienia, garaż mamy duży i brakuje nam tylko funduszy.
Wiem że na internecie jest pełno informacji o tym, ale chciałbym porozmawiać z kimś kto zdobył w ten sposób fundusze na własną firmę. Niektóre informacje są napisane w za bardzo biurokratyczny sposób, a moje pytania są że tak powiem potoczne.

Będę naprawdę wdzięczny za za informacje
Jakby co kontakt ze mną:
gg: 3458165
e-mail: Nemo7@vp.pl

Nie wiedziałem w jaki dział to wsadzić.
Nemo7
Nowicjusz

Miejscowość: Jaworzno

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny
    Podczas targów North American International Auto Show, na których miała miejsce światowa premiera Lexusa LS piątej generacji, jego twórcy, główny inżynier Toshio Asahi i szef projektantów ...
    VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja
    VERVA Street Racing wraz z polskim debiutem jednego z najpopularniejszych spektakli motoryzacyjnych na świecie Top Gear Live zelektryzowała niemal 60 tys. zgromadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Brytyjski show jeszcze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Nissan 350Z
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy