Pozyskanie środków na firmę przewozową.

Pozyskanie środków na firmę przewozową.

27 Lut 2010, 23:02

Od 3 lat pracuje w firmie transportowej, praca bardzo mi się podoba chociaż szefostwo wymaga cudów. Z ojcem planujemy otworzyć własną firmę on zna się na mechanice, ja posiadam niezbędne uprawnienia, garaż mamy duży i brakuje nam tylko funduszy.
Wiem że na internecie jest pełno informacji o tym, ale chciałbym porozmawiać z kimś kto zdobył w ten sposób fundusze na własną firmę. Niektóre informacje są napisane w za bardzo biurokratyczny sposób, a moje pytania są że tak powiem potoczne.

Będę naprawdę wdzięczny za za informacje
Jakby co kontakt ze mną:
gg: 3458165
e-mail: Nemo7@vp.pl

Nie wiedziałem w jaki dział to wsadzić.
Nemo7
Nowicjusz

Miejscowość: Jaworzno

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...
    [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0 [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xantia 2,0 - 132KM - Mazda 626 V 2,0 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Dziewczyny i samochody
      Aixam Coupe, tył
      Chevrolet Corvette C7, logo