Cześć!
Panowie i Panie - poszukuję mechanika do pracy. Rozglądałem się w okolicy, ale najcześciej zgłaszają się do mnie wymieniacze. Problem polega na tym, że robimy auta premium (najczęściej LR, RR, Jaguar, Porsche, BMW), i potrzebuję kogoś logicznie myślącego, kto potrafi uzasadnić podjęty przebieg naprawy. Zdecydowanie nie potrzebuję osób pokroju ,,wymieńmy pół auta to się może naprawi''
![Uśmiechnięty :)]()
Najchętniej widziałbym u siebie pasjonata, który dokładnie wykonuje pracę
Pomyślałem, że może to forum będzie dobrym miejscem? Jeśli możecie kogoś polecić albo sami działacie w temacie to proszę o wiadomość prywatną albo komentarz.
Pozdrawiam
![Uśmiechnięty :)]()