Prawo jazdy na Ukrainie.

prawo jazdy na Ukrainie.

28 Lip 2007, 14:50

witam od kilku miesięcy chodzi za mną myśl aby zrobić prawo jazdy na lawetę (B+E) tylko ojciec straszy mnie ,ze jeśli np. nie zdam za pierwszym razem to mogą mi zabrać prawo jazdy a w moim przypadku oznacza to koniec pracy. Dziś rano przeczytałem o nowym pomyśle polaków czyli robienia prawa jazdy na Ukrainie a jak wy sie na to zapatrujecie?
Łukasz789
Aktywny

Miejscowość: Kraków

Re: prawo jazdy na Ukrainie.

01 Sie 2007, 09:04

Łukasz789 napisał(a): tylko ojciec straszy mnie ,ze jeśli np. nie zdam za pierwszym razem to mogą mi zabrać prawo jazdy

Pierwsze słyszę,że jest coś takiego,że zabierają wcześniejsze prawko za niezdanie innej kategorii :roll: Ja osobiście nie wierzę w takie coś.
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie

Re: prawo jazdy na Ukrainie.

01 Sie 2007, 17:33

Aha dzięki za pomoc. ale bardziej mi chodziło czy ktos ma doświadczenie z takim prawem jazdy ?
Łukasz789
Aktywny

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 1 Coupe oraz BMW 1 Convertible Limited Edition Lifestyle BMW 1 Coupe oraz BMW 1 Convertible Limited Edition Lifestyle
    Nowy pakiet wyposażeniowy Limited Edition Lifestyle świeci jeszcze jaśniejszym światłem dzięki walorom estetycznym BMW 1 Coupe i BMW 1 Convertible. Wchodzące w skład pakietu ekskluzywne dodatki wysokiej jakości zostały szczególnie ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wyścig dakarowców na Stadionie Narodowym
      Volkswagen Passat b5 lift, silnik 2.0
      EMS Brussels
      Track Day - gastronomia