Prawo jazdy ??

Re: Prawo jazdy ??

31 Lip 2010, 22:57

emilo222, Ta naprawdę ? patrzę ze to widziałeś robiłeś już to czy wyczytałeś gdzieś ? o tako odpowiedz mi chodziło Dziękuje
DsAs
Nowicjusz

Miejscowość: zambrów

31 Lip 2010, 23:05

moj znajomy sie takim czyms sie zajmowal i mi opwiadal ja praktycznuie probowalem to zalozyc ale nie bylo materialu rurki na tlumnik bo ona podobno nie tak tanio kosztuje a pozatym po miescie jezdzic takim prykotem nie w moim stylu
co do tego niby ognia moge powiedziec ze slyszalemn o takim czyms jak SNOPY ok 1 tys zl jakis bajer co ci daje ten efekt
Papież? A ile on ma dywizji?

J. Stalin
emilo222
Aktywny

Miejscowość: kuj-pom inowrocław

31 Lip 2010, 23:11

DsAs napisał(a):Hardaway, Mówisz ze nie do codziennego użytku po ulicach dlaczego ? ładnie to wygląda dzwięk ma niczego sobie tak jak by bryka była sportowa :)

Dlatego nie do użytku codziennego, ponieważ ALS (anti-lag system = podtrzymanie turbo) szybko niszczy turbo (+ układ wydechowy). Generalnie do zwykłych samochodów z turbo, to raczej tylko dla lansu (chyba, że mówimy o wyścigach ulicznych i bynajmniej nie jest to jazda na wprost, ale takie warunki to jeszcze większy hardcore dla turbo).
Trochę szkoda sprzętu, chyba, że ktoś nie ma co robić z kasą.

http://www.klubsubaru.pl/tech/bangbang.asp

DsAs napisał(a):a cena tych lagów są ?

Niestety nie mam pojęcia.
ALS to tylko program w komputerze, więc myślę, że ludzie zajmujący się profesjonalnie tuningiem ogarnęliby to.
Ktoś powinien usunąć internet i stworzyć go od nowa.
Hardaway
Początkujący

Zdjęcia: 21

31 Lip 2010, 23:37

Hardaway, Jeśli mówisz ze niszczy układ wydechowy no i trochę to kosztuje więc odpuszczę to sobie :) a dzwięk taki jak by miał "NITRO" niby takie głos to tez jakaś turbo sprężarka czy coś w tym stylu ?

[ Dodano: 2 Sierpień 2010, 18:22 ]
To jak nikt nie wie ?
DsAs
Nowicjusz

Miejscowość: zambrów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Montaż, konserwacja i obsługa akumulatora Montaż, konserwacja i obsługa akumulatora
    Przed zamontowaniem akumulatora należy za pomocą ciepłej wody oczyścić klemy (zaciski akumulatorowe) i podstawę mocowania akumulatora. Dopiero po wykonaniu tych czynności można rozpocząć montaż. Należy także pamiętać, iż ...
    Jak działają nowe funkcje bezpieczeństwa czynnego? Jak działają nowe funkcje bezpieczeństwa czynnego?
    Lexus przedstawił szczegółowe informacje o nowych funkcjach pakietu bezpieczeństwa czynnego Lexus Safety System + A, w które wyposażona została piąta generacja flagowej limuzyny Lexus LS. To kolejny krok w stronę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Jaguar