Premium Serwis w Chorzowie - polecam

Premium Serwis w Chorzowie - polecam

24 Sty 2012, 11:28

Ostatnio korzystałem z ich usług i mogę ich naprawde polecić. Panowie odebrali ode mnie samochodód i naprawę wykonali na najwyzszym poziomie. Wycena bardzo przejrzysta, nawet na stronie przykładowe wydruki z systemu który stosują.

Szkoda, żę póki co taka usługa tylko na śląsku, ale myślę, że szybko uda się im to rozchulać.

Premium Serwis w Chorzowie. Naprawdę polecam wszystkim którzy średnio lubią wizyty w serwisach.
Netrunner
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Passat B5 1.9 TDI

Re: Premium Serwis w Chorzowie - polecam

20 Lut 2014, 16:28

Do naprawy szyb polecam serwis zajmujący się szybami. Otworzyli się niedawno, ale jestem ich stałym klientem, jeśli można tak powiedzieć. Doświadczenia mam pozytywne, wiec serdecznie polecam.
egraczyk
Nowicjusz

Auto: Opel Astra

Re: Premium Serwis w Chorzowie - polecam

17 Lis 2014, 11:24

przy Katowickiej jest jeszcze serwis [reklama], też słyszałem pozytywne opinie :-)
marenowacki
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2000
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Ford Mondeo
Typ: Kombi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa
    Reflektory diodowe w zauważalny sposób obniżają zużycie paliwa. Właśnie dlatego Komisja Europejska nadała temu rozwiązaniu oficjalny certyfikat. Systemy oświetleniowe znacząco wpływają na ekonomię pojazdów. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 582848a82389c p
      Off-road, Katowice, 43
      Volkswagen Golf III, exodus, oceny
      Jaguar XJ