Prestiżowa nagroda dla lotniskowej strefy Lexusa

02 Lip 2019, 14:31

W ubiegłym roku na brukselskim lotnisku powstało wyjątkowe miejsce - The Loft by Brussels Airlines and Lexus. Ta spokojna przystań dla strudzonych podróżnych otrzymała właśnie tytuł najlepszej lotniskowej strefy lounge w Europie w ramach 26. edycji World Travel Awards. Sprawdzamy, co stoi za tym wielkim sukcesem.

Wyjątkowe miejsce
Stworzoną przez brukselskie linie lotnicze i Lexusa przestrzeń wyróżniono za bezkonkurencyjny komfort, technologie oraz design, a także połączenie belgijskiej duszy i tożsamości z japońską gościnnością. The Loft by Brussels Airlines and Lexus został podzielony na obszary o różnym charakterze i wyposażeniu. Znajdziemy tutaj centralny bar, miejsce, w którym można spokojnie posiedzieć oraz oddzielny obszar stworzony specjalnie dla tych, którzy muszą popracować.
Prestiżowa nagroda dla lotniskowej strefy Lexusa The Loft zaspokoi wszystkie potrzeby podróżnych. Czeka na nich 6 oddzielnych kabin prysznicowych, a do dyspozycji są też innowacyjne suszarki Dyson Supersonic, które chronią włosy przed zbyt wysoką temperaturą. Wyjątkowo zmęczeni mogą skorzystać z indywidualnych sypialni, w których sufit jest podświetlony na wzór rozgwieżdżonego nieba. Natomiast fani czystych brzmień powinni udać się do pokoju, w którym zainstalowano system premium audio Mark Levinson dobrze znany z samochodów Lexusa. A jak w limuzynie LS mogą poczuć się ci, którzy usiądą w specjalnych fotelach z funkcją masażu shiatsu.

The Loft by Brussels Airlines and Lexus zapewnia także świeże potrawy i napoje z naturalnych składników, belgijską czekoladę, a wszystkich gości otaczają przedmioty o wyjątkowej, nagradzanej stylistyce. W strefie regularnie odbywają się również specjalne wydarzenia.

POLECAMY Jak działają nowe funkcje bezpieczeństwa czynnego?

Na spotkanie z duchem omotenashi Lexusa
"Dla Lexusa to partnerstwo jest świetną okazją, by pokazać podstawowe wartości naszej marki, dotyczące designu i rzemiosła szerokiemu odbiorcy, wychodząc poza świat motoryzacji" - mówi Pascal Ruch, dyrektor Lexus Europe. "To miejsce, którym ludzie mogą się cieszyć i poznawać ducha omotenashi Lexusa, inspirowaną Japonią spersonalizowaną i wyjątkową gościnność oraz doświadczyć opieki, jaką zapewniamy naszym klientom” - dodaje Ruch. The Loft jest zlokalizowany w części Pier A lotniska. Rok po otwarciu strefę odwiedziło już pół miliona podróżnych.

źródło: Lexus
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3788
Zdjęcia: 13087
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y