Prezent

Prezent

14 Lut 2017, 22:45

Hej Panowie. Może wy mi pomożecie. Zbliżają się 30 urodziny mojego faceta. Fana motoryzacji. I zastanawiam się co mu kupić. Myslałam o kupieniu jakichś gadżetów związanych z jego pasją. Co sądzicie? Takie wiecie jakieś smycze, kubki, koszulki itp. Tylko nie bardzo też wiem gdzie kupić np porządne koszulki z fajnymi nadrukami. Plus co jeszzce mogłabym wrzucić do takiej paczki?
lenkaaao
Nowicjusz

Auto: Audi a3

Re: Prezent

14 Lut 2017, 23:47

Nie kupuj mu takich śmieci, to dobre na dzień chłopaka w liceum ew 13 urodziny

Odżałuj kilka stówek na przejażdżkę po torze jakimś fajnym sportowym wózkiem, 30-stka niezapomniana :ok:
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

15 Lut 2017, 00:33

mike napisał(a):na przejażdżkę po torze jakimś fajnym sportowym wózkiem
Pomysł dobry, fajną sprawą może być też wyprawa na quadach taka przeprawowa. Cena pewnie podobna, ale czas trwania dłuższy i zabawa też dobra :)
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

16 Lut 2017, 00:00

Zawsze mogę do tych gadżetów, koszulki itp dorzucić taki bon na przejażdżkę... Tylko doradźcie jaką. Mój facet to gadżeciarz więc na pewno by się ucieszył z jakichś fajnych pierdół. Więc może po prostu zrobię taką dużą paczkę a w niej jakaś fajna koszulka, smycz, kubeczek itp plus ten przejazd? Lepiej brzmi?
lenkaaao
Nowicjusz

16 Lut 2017, 20:33

Może wyjdę na bardzo anty, ale jestem na nie.
Między gadżetami, a kiczem jest cienka granica (wg mnie właśnie takie koszulki, smycze, kubki są kiczowate). Od biedy można się szarpnąć na pendrive w kształcie kluczyka do marki X czy myszki do laptopa wzorowanej na jakimś tam modelu - to są jak dla mnie gadżety.

No i nie liczy się ilość, a jakość prezentu :ok:
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

18 Lut 2017, 16:32

Kurczę szkoda. Znalazłam mega fajną koszulkę, jakoś tak bardzo pasuje do mojego męża, a wy mi mówicie, ze nie... Już sama nie wiem co mam zrobić. Tzn kupić. Serio taka koszulka, kubek i przejazd sportowym autem będzie takim złym pomysłem? Koszulka zawsze się przyda, w kubku będzie pił kawkę a przejazd tak dla rozrywki.
lenkaaao
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Q3 Sportback głosami czytelników wygrywa plebiscyt Best Cars Audi Q3 Sportback głosami czytelników wygrywa plebiscyt "Best Cars"
    Audi Q3 Sportback, model wprowadzony na rynek zaledwie kilka miesięcy temu, pokonało silną konkurencję w kategorii "kompaktowe SUV-y/pojazdy terenowe" w plebiscycie "Best Cars 2020". Świetne wyniki Audi potwierdziły miejsca ...
    Kierowco, przygotuj się na zmianę czasu! Kierowco, przygotuj się na zmianę czasu!
    Ostatnia niedziela marca to moment, gdy następuje zmiana czasu z zimowego na letni. Oznacza to utratę godziny snu i choć może się wydawać, że to niewiele, to jednak niewyspanie kierowcy może mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo ...

• Re: Prezent

21 Lut 2017, 12:37

lenkaaao napisał(a):Kurczę szkoda. Znalazłam mega fajną koszulkę, jakoś tak bardzo pasuje do mojego męża
    To może być jako dodatek :)
    Kacper
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
    Miejscowość: Warszawa - okolice
    Prawo jazdy: 14 09 1997
    Auto: Volvo S40
    Silnik: 2.0 140KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Rok produkcji: 1999

21 Lut 2017, 14:25

Pomysł z jazdą po torze świetny, byłam na takim evencie na Żeraniu.
    ktosia13
    Nowicjusz

Prawo jazdy: 16 02 2001
    Przebieg/rok: 50tys. km
    Auto: skoda octavia
    Silnik: 1,4
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Rok produkcji: 2009

22 Lut 2017, 15:38

Może kup mu pasek do spodni . Każdy facet go nosi, więc na pewno będzie to trafiony prezent. A z prawdziwej skóry, na pewno się przyda.
    Adrian4
    Nowicjusz

Prawo jazdy: 17 01 2000
    Przebieg/rok: 34tys. km
    Auto: Audi A4 B8
    Silnik: 2.0 TDI 140ps
    Paliwo: Diesel
    Typ: Kombi
    Rok produkcji: 2010

02 Mar 2017, 12:43

Bardzo często na urodziny czy inne okazje projektuje dla mojego narzeczonego nadruki na koszulki, które później przenoszę w przeznaczonym do tego serwisie. Firma, która udostępnia taką możliwość na swojej stronie internetowej ten nadruk wykonuje i wysyła mi całość pocztą. Jeszcze ani razu się nie poskarżył, że mu się nie podoba i cały czas w nich chodzi :)
    gmund
    Obserwowany

Auto: Skoda Octavia

08 Mar 2017, 23:08

kup mu alkomat. Ja dostałem alkomat z Alkohita X60 i jestem zadowolony.
    Mogę się zawsze sprawdzić i czuć się pewnie odnośnie wyjazdu gdzieś za kierownicą jak dzień prędzej coś się wypiło.
    mazi88
    Początkujący

Miejscowość: Kuźnia

15 Mar 2017, 11:56

U nas jest taka sytuacja, że syn i mój facet mają zaraz po sobie urodziny, także mężowi kupiłam zegarek ;) klasyka. A synkowi kolekcjonerskie zabawki: http://www.urwis.pl/figurki/figurki-kolekcjonerskie Bardzo je lubi. Myślę, że oboje będą zadowoleni.
    izabelazaczyk
    Nowicjusz

Auto: Ford K

08 Kwi 2017, 23:53

Na prezent dobry jest alkomat, praktyczny i fajny prezent :ok: i bez obaw można następnego dnia po :piwo: :piwo: :piwo: prowadzić :lol: sam mam alkomat (marka vordon) i to jest super sprawa,
    mavcin
    Obserwowany

Auto: audi a3

10 Kwi 2017, 11:39

Również jestem za prezentem typu : przejazd jakimś super autkiem na torze. Na pewno będzie zadowolony. Każdy chciałby się przejechać jakimś super samochodem. Skąd jesteś?
    Grozer
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Prawo jazdy: 15 10 2005
    Przebieg/rok: 30tys. km
    Auto: RENAULT MEGANE SPORT
    Silnik: 1.6B
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Rok produkcji: 2011

14 Kwi 2017, 13:05

Jeżeli uprawia jakiś sport to może sprzęt. Dla biegacza polecam buty do biegania ASICS GEL-PULSE 7 AW15. Sam bym takie chciał :D
    izolda223
    Nowicjusz

Auto: Mercedes clasa c