Problem po wymianie rozrządu

Problem po wymianie rozrządu

14 Lip 2015, 17:24

Witam. Zabrałem się za wymianę rozrządu w moim golfiku. Silnik AAZ TD 75km. Oczywiście wszystko na znaki ustawione, wstawiony nowy napinacz pasek itd.. Przychodzi moment odpalenia i biała chmura dymu, totalnie nic.. Dobra myślę, przestawiony zapłon, trochę się pobawiłem i odpaliłem ale silnik faluje, nie pali dobrze, a przede wszystkim jest głośny jak ruski czołg.. Dźwięk słychać w kabinie, masakra, jakaś.. Jeszcze zobaczę ten kąt wtrysku. Tutaj przykładowy filmik(nie mój):https://www.youtube.com/watch?v=5aEB1FnaS1k tylko u mnie głośniej. Co to może być proszę o pomoc..
PewienPan
Obserwowany

Auto: golf 3
Silnik: AAZ 1.9TD(GTD) 75km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...
    SKODA Octavia wśród najczęściej wyszukiwanych samochodów SKODA Octavia wśród najczęściej wyszukiwanych samochodów
    Internetowy Samochód Roku - SKODA Octavia wśród najczęściej wyszukiwanych samochodów w Internecie. Największy polski serwis ogłoszeń motoryzacyjnych otoMoto.pl, już po raz ósmy przyznał nagrody ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light