Problem z akumulatorem- Nissan Primera p11

Problem z akumulatorem- Nissan Primera p11

13 Kwi 2014, 20:27

Witajcie, proszę o pomoc, być może ktoś już miał podobny problem, mianowicie chodzi o to ,ze rozładowal mi sie akumulator, wiec go naladowalem. Problem w tym,ze jak go podlaczam do samochodu to na desce rozdzielczej migają mi kontrolki,zegary i buczy. Kiedy włożę kluczyk do stacyjki, przekręcie raz to po jakimś czasie przestaje migać i buczec. Kiedy wyciągnę kluczyk i ponownie włożę do stacyjki i przekręce raz to ponownie miga i buczy. Nie wiem o co chodzi. Proszę o pomoc
Majkelpiast
Obserwowany

Auto: Nissan Promera p11

Re: Problem z akumulatorem- Nissan Primera p11

13 Kwi 2014, 21:09

Jakie jest napięcie akumulatora po naładowaniu? Mierz po upływie minimum 10 minut od odłączenia prostownika.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja
    Ostatnia runda tegorocznego NIGHT POWER Grand Prix zakończona. W Płocku zmierzyło się około 70 zawodników. W całym cyklu na starcie stanęło ponad 200 zawodników. Już wiemy kto jest najlepszy. Zwycięzcą całego ...
    Dragster JET CAR PREDATOR Dragster JET CAR PREDATOR
    Francuski samochód Jet Car Predator ma aż 6000 KM i silnik odrzutowy. Poniżej przedstawiamy specyfikację techniczną. Nazwa : Dragster JET CAR PREDATOR Silnik : Amerykański Turbojet z samolotów myśliwskich. Typ ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50