Problem z akumulatorem

problem z akumulatorem

06 Cze 2010, 11:32

witam!
Panowie, mam problem prosze o radę :)
Zostawiłam auto na parkingu z włączonymi światłami na kilka godzin, oczywiści padł akumulator :/ próbowałam go naładować od innego auta, ale to nic nie pomogło.. tzn auto odpala po dodaniu gazu zupełnie gaśnie.. czym to może być spowodowane? akumulator popsuł się na dobre? auto zachowuje się tak jakby nie miało paliwa (a ma!)
oczywiście w przyszłym tygodniu udam się do 'specjalisty' ale chciałabym coś się w temacie wcześniej rozeznać.. :(:(
pozdrawiam
Marta
marta_25krk
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały
    Nowy Lexus LS 500 – piąta generacja flagowej limuzyny japońskiej marki premium – został zbudowany w oparciu o nowatorską platformę, zapewniającą lepsze osiągi i większe bezpieczeństwo, uwzględniającą również ...
    [B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS [B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment B - silnik benzynowy o mocy około 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Peugeot 206 2,0 RC - 177KM - Renault Clio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light