PROBLEM Z AKUMULATOREM...

PROBLEM Z AKUMULATOREM...

06 Kwi 2008, 13:53

Witam... Mam pytanie, pół roku temu kupiłem nowy akumulator, wsadziem go do auta w takim stanie naładowania jak po nabyciu, przez te pól roku nie jeździłem tym autem, wiec akumuator maksymalnie się rozładował, czy jest w ogóle sens żebym go jeszcze ładował? czy może jest już do wyżucenia???
darloss
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Żory-Wrocław... Peugeot 306...

Re: PROBLEM Z AKUMULATOREM...

06 Kwi 2008, 15:10

Najprościej będzie sprawdzić. Jak naładujesz, pojedziesz do sklepu 10 km, posiedzisz w sklepie 30 minut, wrócisz to się przekonasz, czy Ci odpali, czy nie 8)

Różnie to bywa. Akumulator, który rozładował się w pełni, to zły akumulator nawet po naładowaniu.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

06 Kwi 2008, 18:12

No zrób tak jak powiedział Dishman ale ja bym kupił nowy a nie ładował bo jest większa pewnośc, że za rogiem ci auto niepadnie;]
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

06 Kwi 2008, 19:42

Ok... Dzięki wielkie, sprawdze tą opcje, ale skoro tak piszecie to rozejże się też za nowym akumuatorem... Pozdrawiam...
darloss
Nowicjusz
Awatar użytkownika

06 Kwi 2008, 20:18

Tylko będzie trochu nie teges, jak pojedziesz i nie dojechawszy jeszcze do sklepu samochód Ci stanie :)
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

06 Kwi 2008, 22:46

Nie no, jak będzie jechał to mu nie stanie. Gorzej jak wstąpi po drodze do sklepu po bułki i zgasi silnik :lol:
Ale da radę, poprosi kogoś żeby go popchnął 8)
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy samochód hybrydowy Toyoty - czy był nim ...? Pierwszy samochód hybrydowy Toyoty - czy był nim ...?
    Toyota i hybrydy? Pierwsze nasze skojarzenie to Prius. Słusznie, bo model ten już 20 lat temu przetarł szlak dla seryjnych pojazdów hybrydowych. Z roku na rok jest ich coraz więcej: Yaris, Auris, RAV4, Toyota C-HR, ...
    Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...

• Re: PROBLEM Z AKUMULATOREM...

23 Kwi 2008, 09:55

Jak narazie naładowałem go i smigam już ponad tydzień :D... Odpala bez najmniejszego problemu :D Zobacze jak się bedzie sprawował dalej :) POZDRO...
    darloss
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      GTP Light