PROBLEM Z AUTO ALARMEM

PROBLEM Z AUTO ALARMEM

26 Sie 2011, 18:37

W moim mercedesie C220 od pewnego czasu mam problem ponieważ bez powodu podczas jazdy gasł mi silnik który uruchamiałem po kilku minutach i mogłem jechac dalej do następnego gaśnięcia. Przed wczoraj alarm włączył mi sie samoistnie bez powodu i od tego czasu nie mam kierunkowskazów klakson oraz wycieraczka przedniej szyby nie działa. Dziś samochód zaczoł sie zachowywać całkiem dziwnie klakson sam zaczął działać silnik odpalał po włączeniu jedynie zapłonu i nie mogłem zgasić go kluczykiem. Reszta działa bez zarzutów .
Vossine
Obserwowany

Auto: Mercedes C220 1997r

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

11. zlot Master Truck - Opole 2015 11. zlot Master Truck - Opole 2015
    Z wielką radością ogłaszamy, że na tegorocznym zlocie Master Truck, ku wielkiej uciesze zgromadzonej publiczności, wśród wystawionych modeli ciężarówek obecny będzie też fiński "Highway Hero", bowiem swój ...
    XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja
    9 sierpnia na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbył się XV Moto-Piknik. Pomimo tego, że piknik trwał tylko jeden dzień, nie zabrakło na nim atrakcji. Oprócz największych imprez jak Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył