Problem z centralnym zamkiem

Problem z centralnym zamkiem

14 Kwi 2019, 18:41

Dzień dobry,

Mam problem z centralnym zamkiem, otóż w związku z niedziałającymi wentylatorami chłodnicy mimo że temperatura płynu wynosiła 96-98 stopni(nie uruchomiały się) doradzono mi, abym sprawdził wszystkie bezpieczniki w samochodzie - czy nie są przepalone.
Tak zrobiłem, najpierw z przodu, następnie te w bagażniku po prawej stronie, wszystkie na oko są sprawne. Po sprawdzeniu i włożeniu na swoje miejsce centralny zamek nie zamyka drzwi po stronie pasażera(przednich i tylnych). Drzwi kierowcy oraz lewe tyknie normalnie się zamykają.
Kolejną radę, jaką dostałem to odłączenie i podłączenie akumulatora, ale niestety to nie pomogło, a dodatkowo w MMI odpala się tylko ekran startowy z okienkiem "proszę czekać" i się wyłącza.

Dodam, że po sprawdzeniu bezpieczników koło deski rozdzielczej zamek działał. W przypadku oddalenia się z kluczykiem i otworzeniu drzwi pasażera włącza się alarm.

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu - sprawa pilna, nie chciałbym zostawiać otwartego samochód na noc.
Audi A4 B8 2012 TFSI 2.0
Dervoo
Obserwowany
 
Posty: 1

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok
    Układ wydechowy o zmiennej długości to domena samochodów sportowych i aut o wysokich osiągach, choć zdarza się, że pojawia się on w sedanach, w których klekot Diesla nie licuje ze sportowym wizerunkiem producenta. ...
    Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR
    Toyota zademonstrowała produkcyjną wersję hybrydowego crossovera C-HR na targach w Genewie w marcu tego roku. Świat poznał wygląd auta z zewnątrz i pierwsze szczegóły specyfikacji, jednak producent nie pokazał jeszcze ...

  •