Problem z CR delphi

Problem z CR delphi

24 Cze 2018, 15:01

Cześć ,
czy mółbym prosić o podpowiedź. Zawziecie szukam przyczyny błedu (bład IMV - za niskie ciśnienie) . Otóż wyciągnąłem zawór IMV i bazując na filmie

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

chciałem go sprawdzić ... chyba jest dobry, ale na filmie 2:30 jest moment gdzie facet naciska na pompkę i przelewa mu przez pompę. Ja tak nie mogę zrobić - jest zablokowane. Leci troszkę przez powrotny pompy ale z gniazda IMV nic. Co myślicie? Kilka rzeczy juz sprawdziłem:
Powroty, czas testu 2 minuty na rozgrzanym silniku z przegazowaniem:
1: 13ml
2: 9 ml
3: 9ml
4: 7 ml
5: 10ml
Filtr paliwa nowy, sprawny. Zbiornik umyty, szczelny, przewody wymienione. Czujniki obrotów wału i wałka rozrzadu, wszytstkie temperatury, stukowe, ehh sprawdzone wg manala, (po rezystancjach). Dzisiaj IMV i pompa. Nie mam jak sprawdzić czujnika ciśnienia na szynie.
Wykres z jazdy:

[link wygasł]

zółty - imv im mniej tym bardziej otwarty
niebieski - zadane ciśnienie
zielony - otrzymane ciśnienie
czerwony - obroty

I tak po mojemu: albo czujnik ciśnienia oszukuje, albo IMV sie blokuje, albo pompa ma jakis opór na wejściu niskiego ciśnienia albo nie wyrabia z wysokim albo kurcze ... nie wieem
Bettar
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 03 1996
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: SSangyong Rexton
Silnik: 2.7 XDi
Paliwo: Diesel
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie? Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie?
    Choć jazda pod prąd nie należy do najczęstszych przyczyn wypadków, to jej skutki bywają bardzo poważne, ponieważ może ona prowadzić do zderzenia czołowego. Czasem jazda niezgodnie z kierunkiem ruchu bywa efektem nieuwagi, ...
    Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso
    W dniach 9-10 podczas marcowej premiery, Toyota zaprezentuje w swoich polskich salonach dwie nowości. Model RAV4 czwartej generacji jest jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów motoryzacyjnych na polskim rynku. ...

•  
    • Volvo XC40
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Publiczność na TuningKingz
      Lancia Thesis