Problem z CR delphi

Problem z CR delphi

24 Cze 2018, 14:01

Cześć ,
czy mółbym prosić o podpowiedź. Zawziecie szukam przyczyny błedu (bład IMV - za niskie ciśnienie) . Otóż wyciągnąłem zawór IMV i bazując na filmie

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

chciałem go sprawdzić ... chyba jest dobry, ale na filmie 2:30 jest moment gdzie facet naciska na pompkę i przelewa mu przez pompę. Ja tak nie mogę zrobić - jest zablokowane. Leci troszkę przez powrotny pompy ale z gniazda IMV nic. Co myślicie? Kilka rzeczy juz sprawdziłem:
Powroty, czas testu 2 minuty na rozgrzanym silniku z przegazowaniem:
1: 13ml
2: 9 ml
3: 9ml
4: 7 ml
5: 10ml
Filtr paliwa nowy, sprawny. Zbiornik umyty, szczelny, przewody wymienione. Czujniki obrotów wału i wałka rozrzadu, wszytstkie temperatury, stukowe, ehh sprawdzone wg manala, (po rezystancjach). Dzisiaj IMV i pompa. Nie mam jak sprawdzić czujnika ciśnienia na szynie.
Wykres z jazdy:

[link wygasł]

zółty - imv im mniej tym bardziej otwarty
niebieski - zadane ciśnienie
zielony - otrzymane ciśnienie
czerwony - obroty

I tak po mojemu: albo czujnik ciśnienia oszukuje, albo IMV sie blokuje, albo pompa ma jakis opór na wejściu niskiego ciśnienia albo nie wyrabia z wysokim albo kurcze ... nie wieem
Bettar
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 03 1996
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: SSangyong Rexton
Silnik: 2.7 XDi
Paliwo: Diesel
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Samochód zadebiutował w 2016 roku i jest pozycjonowany jako piąte wcielenie tego modelu. Producent zapowiadał, że stanowi on połączenie samochodu terenowego z zaletami SUV-a. Ceny tego modelu startują od 245 900 zł. ...
    Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami
    Pieszy który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza terenem zabudowanym, będzie miał obowiązek noszenia elementów odblaskowych tak zakłada nowelizacja Prawa o ruchu drogowym, która została podpisana ...

•