Problem z dowodem rejestracyjnym

Problem z dowodem rejestracyjnym

18 Mar 2010, 17:28

Mój problem wygląda tak. 3 tygodnie temu kupiłem samochód i dostałem tymczasowy dowód rejestracyjny. Jednak okazało się ze samochod ma wadę ukrytą i teraz dokonuje odstąpienia od umowy kupna- sprzedaży. Jedyny problem to urzad.

Czy jezeli pójde do urzędu z tabilcami i tymczasowym dowodem i powiem ze na podstawie odstapienia od umowy kupna sprzedazy chcę umorzyc postępowanie to oni wydadzą mi poprzednie tablice i dowód ( należące do poprzedniego własciciela ) ?

P.S kierownik urzędu mówi ze nie wie

Sprawa jest dla mnie bardzo WAŻNA I PILNA

dlatego bardzo porszę o rady

Pozdrawiam
MB
Nowicjusz

Miejscowość: Piaseczno

Re: Problem z dowodem rejestracyjnym

18 Mar 2010, 17:32

MB napisał(a):P.S kierownik urzędu mówi ze nie wie
:shock: że co?? przecież to od niego zależy
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulator zimą - dbamy o niego aby nas nie zawiódł! Akumulator zimą - dbamy o niego aby nas nie zawiódł!
    Czy z akumulatorem w naszym aucie jest wszystko w porządku, a jeśli coś jest nie tak to jak poradzić sobie gdy pojawiają się pierwsze problemy... Kiedy trzeba kupić nowy? Nie warto od razu biec po nowy akumulator, gdy auto ...
    Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas
    Wyścigowa wersja Lexusa LC 500 powstała na bazie prototypu. Auto zadebiutowało wczoraj na targach Specialty Equipment Market Association w Las Vegas. Ma nadwozie o zoptymalizowanej aerodynamice, sportowe zawieszenie, hamulce, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      S2020005
      Jaguar