Problem z głośnikami :(

Problem z głośnikami :(

14 Gru 2006, 19:04

Witam! Mam nastepujący problem.. W trakcie jazdy nagle przestały mi działać głosniki ;/ Radio chodzi normalnie jak chodziło ale w głosnikach nie słychac żadnego dźwieku ;/ Czy mozliwe żeby głosniki sie spaliły ?? Czy jest moze jakas inna przyczyna ?? Pozdrawiam
mieczkos997
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Problem z głośnikami :(

14 Gru 2006, 22:41

nie głośniki nie spaliły się-problem z sygnałem MUTE lub uszkodzeniem końcówki mocy w radio.
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
    Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...
    Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Tańczące dziewczyny
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7