PROBLEM Z KAMERKĄ SAMOCHODOWĄ! PILNE!

10 Sty 2015, 20:48

Witam,

od górnie przepraszam jeśli w złym miejscu stworzyłem temat lecz piszę go na szybko ponieważ nie mam zbytnio czasu. Jutro wyjeżdżam i mam problem z kamerką samochodową... Otóż gdy ją włączę i przełączę na tryb nagrywania to wyskakuje błąd "cluster_wrong" o co chodzi? Nie potrafię znaleźć żadnych informacji na google..

Czekam na szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Pozdrawiam!
raymanek1991
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 12 08 1991
Auto: VW Golf IV

11 Sty 2015, 11:55

Kolego, "kamerka samochodowa" to tak ogolne pojecie, że odpo moze być jedna - nikt nie wie..
Czyli - jakie pytanie, taka odpowiedź..
"cluster wrong" to może być problem z kartą.. Sformatuj lub włóż inną..
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

11 Sty 2015, 12:42

Przeczytaj instrukcję kamery. Zwróc uwagę na to, jakie pojemności kart obsługuje kamera - możesz mieć za dużą kartę ( chodzi o pojemność ). Oprócz tego zwróć uwagę naszybkość karty jaką masz i jaką obsługuje kamera ( Class 10 czy np. mniejsza - w kamerkach są raczej szybsze klasy zapisu ). Zwróć też uwagę, jaką kartę masz i jaka powinna być - SD, SDHC czy SDXC. Z tego co wiem, to kamery nie lubią też adapterów.
Czyli generalnie najpierw sprawdz jaką kartę powinieneś mieć wg zaleceń producenta kamery, a potem porównaj z kartą jak a jest włożona do kamery. Bo to w tym jest problem.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nissan NV200 - TAXI na ulicach Barcelony
    Nissan zaprezentował 22 listopada model NV200 oraz koncepcyjny pojazd e‑NV200 jako taksówkę miejską nowej generacji, przygotowując grunt dla pojazdów zeroemisyjnych w Hiszpanii i zapowiadając dalszy dynamiczny ...