Problem z kierunkowskazami

Problem z kierunkowskazami

27 Lip 2011, 08:46

Witam. Mam problem z kierunkowskazami w lanosie 1.5 v8. Czasami jest tak że gdy jade i włącze kierunkowskaz to sie nie włącza tylko tak trzeszczy coś koło kierownicy. Dzieje sie tak jeszcze wtedy gdy włącze awaryjne na chwile to potem też kierunkowskazy tak trzeszczą i nie migają. Musze chwile poczekać zeby sie same naprawiły. Wydaje mi sie że nie jest to przekaźnik bo sprawdzałem już na przekaźniku d innego samocodu i to samo sie dzieje i w innym samocodzie na moim przekaźniku wszystko dzieła. Jeśli mieliści taki lub podobny problem to przosze pomóżcie. Z góry dziękuje:).
sylwek5413
Nowicjusz

Miejscowość: żdzary

Re: Problem z kierunkowskazami

28 Lip 2011, 05:40

Samo nie naprawi się nigdy - rozbierz przełącznik pod kierą ... jest chyba do wymiany .
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: Problem z kierunkowskazami

28 Lip 2011, 18:32

zrobiłem już. Wymieniłem włacznik awaryjnych bo on coś zwarcie robił
sylwek5413
Nowicjusz

Miejscowość: żdzary
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie? Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie?
    Wprowadzono mi pewien mętlik w głowie. Niedawno zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. Policjant kazał mi pokazać gaśnice. Oczywiście na gaśnice nie mam legalizacji bo się skończyła, a zapomniałem zrobić. Policjant ...
    Ile można zapakować do samochodu? Ile można zapakować do samochodu?
    Każdy samochód opisany jest dziesiątkami parametrów. Dotyczą pojemności silnika, ilości miejsc siedzących czy masy własnej. Wśród parametrów jest jeszcze jeden, często przez użytkowników ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      S2020005
      MINI Clubman Bond Street, tył