Problem z królową lawet,laguna 2,,,skrzynia biegów,,,

12 Mar 2013, 10:41

Witam , mam problem ze skrzynią biegów ,automat ,mianowicie podczas jazdy, po postoju po przejechaniu około 2, 3 kilometrów coś się w niej tupnie ,taki dziwny odgłos jakby coś uderzyło w środku po czym zapala się komputer i pokazuje usterkę skrzyni ,po wyłączeniu i ponownym zapaleniu silnika wszystko jest w spoko,,,czytałem szukałem na forach ,nie znalazłem nic,,byłem u gościa który siedzi w skrzyniach automatycznych ,co prawda w starszych ,ale widać ze ma obeznanie ,,podsuną mi wymiane oleju ,tak taż zrobiłem lecz ten mechanik u którego wymieniałem olej nie za bardzo wiedział co robi ,,teraz olej wylewa się przez wężyk odpowietrzający ,,dodam ze te stuki nie są cały czas ,po zagrzaniu się ,skrzynia pracuje bez zastrzeżeń ,może ktoś coś poradzi ,,,po wpięciu do kompa nie pokazuje zadnego błędu,,,,nie wiem dokładnie jaki to model skrzyni ,laguna z 2003 r ,2,0 16v ,skrzynia automat z tiptroniciem,,,,,
fazik
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 30 10 2000
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: renault laguna
Silnik: 2,0 16v 135km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2003

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Alfa Romeo Disco Volante Spyder
    Kolejnym dowodem na to, że Włosi doskonale znają się na tworzeniu kabrioletów, jest Alfa Romeo Disco Volante Spyder. To samochód bazujący na coupé Alfa Romeo 8C Spider, ale w istotny sposób przerobiony ...