Problem z moca audi A4

problem z moca audi A4

25 Mar 2012, 09:29

Wiatm mam problem z moja audiczka A4 1996r 1,9tdi. auto po odpaleniu nie ma wcale mocy. Wtedy nie włączam biegu i wciskam gaz do dechy do 3 tys obrotów idzie mozolnie , a powyżej gwałtownie obroty przyspieszaja do max. I auto posiada moc i moge normalnie jezdzic ale i to tak nie jest jego max. nie raz jak go zapale to jest wszystko ok nie ma zadnego problemu wszystko działa jak należy prosze o pomoc. pozdrawiam
synus17
Nowicjusz

Miejscowość: Łężeczki

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wielki piknik motoryzacyjny - Automaster Show 2014 za nami! Wielki piknik motoryzacyjny - Automaster Show 2014 za nami!
    Wielki piknik motoryzacyjny Automaster Show 2014 który odbył się w Kamieniu Śląskim na terenie lotniska już za Nami. Wszyscy którzy przybyli myślę że wracali zadowoleni ponieważ atrakcji przygotowanych przez ...
    [VAN-B] A2 1,6 / Fusion 1,6 / Musa 1,4 / Meriva A 1,6 / Modus 1,4 [VAN-B] A2 1,6 / Fusion 1,6 / Musa 1,4 / Meriva A 1,6 / Modus 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - Van segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A2 1,6 FSI - 115KM - Ford Fusion ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi, Subaru, Audi
      Fiat Freemont Cross
      Opel GTC Concept 2013 02
      Mitsubishi Concept CA-MiEV, tył