Problem z odpalenie fiesta mk3

Problem z odpalenie fiesta mk3

28 Wrz 2010, 18:55

Witam mam problem z odpaleniem mojego forda fiesty mk3 rok 1994.Co moze być przyczyną dodam jeszcze że rozrusznik kreci ale nie moze złapac i pompe w baku tez słychac.Wlałem paliwa za 40 zł i wskazówka jest na zamym dole czy tak powinno byc czy cos jest nie tak.JaK MYŚLICIE??
tomek fiesta
Nowicjusz

Miejscowość: Zabrze

Re: Problem z odpalenie fiesta mk3

03 Paź 2010, 21:09

Musisz sprawdzić najpierw czy jest iskra.Pytasz o wskaźnik ilości paliwa?jak kręci rozrusznik?!Jeśli słabo ,to wskazówka może być nisko(słaby prąd).Odpowiadam w ten sposób, gdyż twoje pytanie jako właściciela prowokuje do takiej diagnozy,sam chyba dostrzegłeś,że dawniej wskazówka była wyżej po zatankowaniu takiej ilości paliwa?!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach! Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach!
    Jedna trzecia kierowców nie wie ile wynosi prawidłowe ciśnienie w oponach ich samochodów (można je sprawdzić na specjalnej naklejce która powinna być w schowku lub na słupku od strony kierowcy), a nawet ...
    Odświeżone Audi RS 3 Sportback Odświeżone Audi RS 3 Sportback
    Nowe Audi RS 3 Sportback zajmuje poczesne miejsce wśród sportowych modeli segmentu samochodów kompaktowych oferowanych przez producenta z Ingolstadt. Po światowej premierze Audi RS 3 Limousine na wystawie Paris ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      MINI Clubman Bond Street, tył