Problem z odpaleniem Scenica 1,9 dt

20 Gru 2009, 13:27

Witam.Mam problem z odpaleniem Scenica.Jak mi się udało go zapalić za którymś razem to nie pali na wszystki cylindry,strasznie kopci i drga.dopiero po długim chodzeniu silnika trochę lepirj pracuje.dopowiem tylko że w październiku był myty silnik i od tego czasu już miałem małe problemy z odpaleniem
kurst
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: w-ch
  • 20 Gru 2009, 20:35

    Sprawdź czy wszystkie świece grzeją.
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 8465
    Zdjęcia: 3
    Miejscowość: Z prawdy :)

    20 Gru 2009, 21:25

    Świece są wymienione na nowe a akumulator też nowy,a jednak pali jakby na 2 lub trzy gary i straszni kopci.Dzisiaj nie udało mi sią go odpalić a podczas przekręcania kluczyka skakała mi wsazówka prędkościomierza.
    kurst
    Nowicjusz
     
    Posty: 3
    Miejscowość: w-ch

    20 Gru 2009, 21:42

    To w takim razie będzie raczej problem elektroniczny,jeśli myłeś silnik i od tego czasu tak się dzieje?! Jakiego koloru jest dym?
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 8465
    Zdjęcia: 3
    Miejscowość: Z prawdy :)

    21 Gru 2009, 10:23

    dym jest jasny,tylko przy uruchomieniu były spadki napięcia i dlatego skakała wskazówka. Zastanawia mnie skąd te spadki napięcia.
    kurst
    Nowicjusz
     
    Posty: 3
    Miejscowość: w-ch
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Instalacje gazowe III generacji
      Najmniej popularny typ instalacji LPG, będący niejako pośrednim pomiędzy II a IV generacją. Trudno obecnie spotkać nowe takie zestawy, gdyż rynek zdominowały systemy sekwencyjne. W instalacji gazowej III generacji wyeliminowano ...
      Sztuka jazdy w warunkach zimowych
      Opady śniegu mają ogromny wpływ na warunki panujące na drodze – do tego stopnia, że niektórzy mało doświadczeni kierowcy zimą wolą zostawić samochód w garażu. Taki krok nie jest jednak konieczny, choć ...