Problem z odpaleniem

Problem z odpaleniem

30 Lis 2014, 19:05

Witam, otóż mam problem w renault scenic 98/97 1. Otóż podczas jazdy, jak dojade na miejsce, i wyłączę samochód, to już nie chce odpalić ponownie. Pogrzebałem w silniku i znalazłem po prawej stronie w silniku do góry znajduje się dodatkowe zasilanie + i jest tam bezpiecznik i łącznik. Odłączyłem go i samochód odpalił bez żadnych problemów, podłączyłem to odpalil, lecz za drugi razem już nię, działały tylko światła i awaryjne. Moje pytanie jest o co chodzi z tym dodatkowym zasilanie, i czemu nie odpala na tym dodatkowym zasilaniu. Czy może się coś uszkodzić, jak jest odłączone?

Ps. Po odłączeniu 1 z 2 na zdjęciu auto odpala!
Image
Kingol123
Obserwowany

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Renault Scenic
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat
    Pod koniec 1975 eksperymentalny pojazd zbudowany w oparciu o BMW LS oraz wyposażony w nowe akumulatory oraz nowy silnik elektryczny zaczął przynosić pierwsze rezultaty. Następnie, w roku 1980, zapoczątkowany został projekt ...
    Czy drony złapią piratów drogowych na gorącym uczynku? Czy drony złapią piratów drogowych na gorącym uczynku?
    Drony już wkrótce mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. W Polsce i na świecie testowane są różne zastosowania dla tych urządzeń. Dzięki nim policja ma szansę stwierdzić, czy uczestnicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005