Problem z pompowtryskiwaczem golf 4 tdi 2002

21 Maj 2013, 10:02

Witam. Mam golfa 4 tdi 2002. Trzy tygodnie temu silnik zaczął nierówno pracować, dusić się, trwało to kilka sekund. Przedwczoraj już zupełnie jeden gar przestał pracować. Zawiozłem auto do mechanika i okazało się, że jeden pompowtryskiwacz jest do wymiany (nie da się go nawet zregenerować). Mechanik sugeruje, że trzeba wymienić wszystkie cztery. Mam w związku z tym pytanie- czy możliwa jest wymiana tylko tego jednego na używany tej samej firmy?
romansidlo
Obserwowany

Auto: vw golf 4
Silnik: 1,9 tdi 100km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

21 Maj 2013, 10:21

Dzwoniłem do pracowni, która zajmuje się regeneracją i mimo, że mechanik zaręczał, że jeden pompowtryskiwacz jest zepsuty, mam wysłać wszystkie 4 sztuki na regenerację. Koszt regeneracji to 650 zł za sztukę. Co robić??
romansidlo
Obserwowany

Auto: vw golf 4
Silnik: 1,9 tdi 100km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

27 Maj 2013, 17:06

Napisz jaki olej był w silniku.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Widzisz wypadek na drodze? Oto, co należy zrobić, a czego unikać
    Wakacje to okres najwyższej w całym roku liczby wypadków drogowych. W tym czasie mamy największą szansę, aby stać się świadkiem takiego zdarzenia. Nierzadko kierowcy doświadczają takiej sytuacji po raz pierwszy i zaskoczeni ...
    Toyota FT-1 - koncepcyjne dwudrzwiowe coupe klasy GT
    Podobno Akio Toyoda, prezydent Toyoty i entuzjasta sportowych samochodów, po raz pierwszy zetknął się z FT-1, kiedy projektanci z amerykańskiego studia Toyoty Calty Design posadzili go do gry Gran Turismo. Toyoda był ...

•