Problem z radiem samochodowym

Problem z radiem samochodowym

11 Lut 2012, 20:40

Witam serdecznie.Na początku chciałbym wszystkich pozdrowić na tym forum.Mój problem jest taki,iż zakupiłem używane radio Voice Kraft i je podłączyłem wszystko jest git wszystko działa poza jednym mankamentem,że nie można zrobić lepszych basów i tak jakby w radiu po włączeniu buczało i nie wiem co może być przyczyną takiej rzeczy ? Proszę was o pomoc i rady.Pozdrawiam.
seatos
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 03 1992
Auto: Seat ibiza AAV,1.3 CL

Re: Problem z radiem samochodowym

28 Lut 2012, 22:24

Jeżeli w radiu buczy sprawdz czy masa jest dobrze zamocowana. A co do zwiekszania basu to okres sie bo Cie nie rozumiem czy w EQQ nie da sie zwiekszyc basu, czy jak zwiekszasz bass nie slychac roznicy w glosnikach.
predatoor
Nowicjusz

Miejscowość: Jeżowe
Prawo jazdy od: 10 05 2011
Auto: Vw polo 6n 1.4 60km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai i20 1,0 T-GDi MT o mocy 100 KM Hyundai i20 1,0 T-GDi MT o mocy 100 KM
    Hyundai i20 posiada silnik benzynowy generujący równe 100 KM o pojemności jednego litra i tym samym umożliwia on sprint do "setki" w czasie 10,7 sekundy. Napęd przekazywany jest za pomocą manualnej skrzyni biegów ...
    Stacja tankowania wodoru w Belgii Stacja tankowania wodoru w Belgii
    Belgia dołączyła do stale rozrastającej się europejskiej sieci stacji tankowania wodoru. Pierwsza publiczna stacja została uruchomiona na terenie Toyota Motor Europe w Zaventem pod Brukselą. To wydarzenie otwiera Toyocie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Mazda rim
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy