Problem z radiem

Problem z radiem

26 Lis 2018, 20:51

Witam. Jestem posiadaczem Forda Focusa Mk3. Auto jest w wersji Titanium. Problem polega na tym że radio nie wyszukuje mi polskich stacji tylko jakieś zagraniczne. Wczesniej bylo wszystko ok... stało się tak gdy przelaczylem z cd na radio... zniknely polskie stacje... w wyszukiwaniu dostepna jest dopiero
czestotliwosc od 153mhz ....dodam ze menu itp mam w jezyku polskim.
Ostatnio edytowany przez Kao, 26 Lis 2018, 21:00, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Przeniosłem do odpowiedniego działu, następnym razem proszę zwrócić na to wiekszą uwagę gdzie założyć temat.
Buu
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy seryjnie montowany samochód z dachem targa Pierwszy seryjnie montowany samochód z dachem targa
    Pierwszy seryjnie montowany samochód z dachem targa – Toyota Sports 800 – kwiecień 1965. Targa top. T-top. Targadach. Różne nazwy, lecz jedno rozwiązanie, które Toyota jako pierwsza firma ...
    Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro
    Z taśmy produkcyjnej w nowej fabryce Audi w San José Chiapa, zjechało ośmiomilionowe Audi z napędem na cztery koła quattro. Technika ta zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ogromną radość z prowadzenia samochodu, ...

•