Problem z radiem w renault scenic

problem z radiem w renault scenic

11 Paź 2013, 19:31

WITAM
MAM TAKI NIE TYPOWY PROBLEM, A CHODZI MI O PODŁĄCZENIE WZMACZNIACZA POD ORYGINALNE RADIO W RENAULT SCENIC, PODŁĄCZYŁEM JUZ WSZYSTKO PUŚCIŁEM OKABLOWANIE DOŁEM I DZIŚ PO PRACY ZOSTAŁO MI TYLKO PODŁĄCZENIE POD RADIO Z TYŁU CINCZ SYGNAŁOWYCH I PO WYCIĄGNIĘCIU RADIA OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE MA ONO KABLI CINCZOWYCH LINIOWYCH DO PODŁĄCZENIA OWYCH KABLI ,
I TERAZ MOJE PYTANIE , CO DALEJ ZROBIĆ, CZY ISTNIEJE MOŻE JAKIEŚ PRZEJŚCIE Z KABLI GŁOŚNIKOWYCH Z POD RADIA , CZY MOŻE ISTNIEJE COS INNEGO?
ufoludek6121
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 04 1993
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: renault scenic
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Magentis 2,0 CRDi / Vectra C 1,9 CDTi / 407 2,0 HDi / 75 2,0 CDTi [D] Magentis 2,0 CRDi / Vectra C 1,9 CDTi / 407 2,0 HDi / 75 2,0 CDTi
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Kia Magentis 2,0 CRDi - 140KM - Opel Vectra ...
    SEAT - prezentacja nowego logo marki SEAT - prezentacja nowego logo marki
    SEAT zaprezentował światu nowe logo. Metamorfoza swoją kulminację miała na Salonie Samochodowym w Paryżu i prezentuje nową tożsamość oraz projekt marki. Łączy premierę nowego logo ze światowym debiutem nowego Leona. Model ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy