Problem z rejestracją auta nietypowy proszę o pomoc!!!

Problem z rejestracją auta nietypowy proszę o pomoc!!!

23 Paź 2009, 02:58

Witam potrzebuje porady pewien czas temu odkupiłem auto od handlarza. Auto pochodzi z włoch na dokumentach sprzedaży z włoch widnieje imie i nazwisko handlarza. Autko ma zrobioną identyfikację(przegląd) jest zapłacona akcyza również zwolnienie z vatu. Niestety nie ma ważnego ubezpieczenia. Podpisałem z tym handlarzem umowę kupna sprzedaży. Niestety moje życie tak się potoczyło że byłem zmuszony wyjechać zagranicę ( względy finansowe) . Teraz wróciłem i nachodzi pytanie co dalej. Czy istnieje możliwość rejestracji w pl?? Jakie mi grożą konsekwencje. I co powinienem dalej zrobić, Proszę serdecznie o pomoc bo jestem w kropce :/ Udziele odpowiedzi na każde pytanie jesli ktoś mi jest w stanie pomóc z góry serdecznie dziękuje i Pozdrawiam
framat
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Targi Pojazdów 4x4 OFFROAD SHOW POLAND 2013 / relacja Targi Pojazdów 4x4 OFFROAD SHOW POLAND 2013 / relacja
    Targi Pojazdów 4x4 w Warszawie to prawdziwa uczta dla fanów aut z napędem 4x4 i miłośników jazdy w terenie. W hali wystawowej MT Centrum, przy ul. Marsa 56C odbyła się wystawa ponad 120 aut terenowych ...
    Jak przygotowano Toyotę GT86 do programu Top Gear? Jak przygotowano Toyotę GT86 do programu Top Gear?
    Nowa Toyota GT86 została obsadzona w roli samochodu dla celebrytów w programie Reasonably Fast Car firmowanym przez Top Gear. Żeby samochód dobrze się spisał na słynnym torze testowym Top Gear, Toyota postanowiła ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      GTP Light