Problem z rejestracją auta

Problem z rejestracją auta

08 Lip 2018, 08:52

Witam, 3 miesiące temu kupiłam w Holandii auto na holenderskich blachach. Jeździłam nim 3 miesiące i zdecydowałam się przerejestrować je w Polsce. Przywiozłam auto na eksportowych tablicach i tu pojawił się problem w momencie kiedy chciałam auto przerejestrować. Okazało się, ze nie mam umowy kupna sprzedaży, która ponoć jest konieczna. Czy jest ktoś w stanie pomoc mi z tym problemem? Może jakieś pomysły jak to obejść? Auto jest na moje nazwisko, zarówno stary dowód rejestracyjny jak i nowy eksportowy z urzędu w Holandii, a Panie w urzędzie komunikacji nie biorą tego pod uwagę. Może jest możliwość „sprzedaży” auta na tablicach eksportowychvi późniejszym odkupieniu go już wtedy z normalna umowa? Zupełnie nie wiem co robić, czas leci i niedługo trzeba wracać. Bardzo proszę o pomoc i oszczędzenie sobie zbędnych komentarzy.
Z góry serdecznie dziękuje
Olbro
Obserwowany

Re: Problem z rejestracją auta

08 Lip 2018, 23:54

W Holandii zarejestrowane było to auto na Ciebie?
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak wyczyścić odbłyśniki i przednie lampy od środka? Jak wyczyścić odbłyśniki i przednie lampy od środka?
    Przygotowałem dla Was instrukcję według której można samemu wyczyścić przednie lampy i halogeny wewnątrz razem z odbłyśnikami. Nie jest to trudne zadanie trzeba jednak uważać żeby nie uszkodzić lampy podczas rozbierania, ...
    Wyprawa na narty: jak się do niej przygotować? Wyprawa na narty: jak się do niej przygotować?
    Rodzinna wyprawa na narty może okazać się wspaniałą przygodą. Im więcej śniegu, im nowocześniejsze wyciągi i piękniejsza okolica – tym więcej wspaniałych wspomnień z takiego wyjazdu. By móc jednak korzystać z ...

•  
    • Kia pro cee’d GT, wielofunkcyjna kierownica z logo GT
      Rolls-Royce Ghost, logo na masce
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      image