Problem z rejestracją samochodu z LPG

Problem z rejestracją samochodu z LPG

02 Lis 2014, 10:10

Witam.
Mam taki problem iż podczas rejestracji samochodu pani w okienku powiedziała mi, że potrzebuje faktury za instalacje i homologacji.
Homologacje butli mam, natomiast nie mam faktury, sprzedawca też gdzieś ją podział.
Macie jakieś pomysły jak sprawnie załatwić ten temat?
noniewiem
Obserwowany

Auto: Ford Mondeo MK2

Re: Problem z rejestracją samochodu z LPG

02 Lis 2014, 17:27

Sprzedawca zgubił? Pani w okienku W.K. oczekuje Faktury za montaż instalacji, wyciągu świadectwa homologacji oraz dokumentu legalizacji zbiornika - ten ostatni posiadasz. Musisz zwrócić się do warsztatu który zamontował Ci instalację i poproś o wydanie brakujących dokumentów.
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM zdobywa nagrodę Red Dot za wzornictwo Opel ADAM zdobywa nagrodę Red Dot za wzornictwo
    Zdaniem ekspertów i klientów, doceniających niekonwencjonalny wygląd i przełomowe technologie, Opel ADAM to prawdziwy krzyk mody. Najnowszym potwierdzeniem tej opinii jest renomowana nagroda Red Dot za wzornictwo, ...
    Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium
    Pierwszy SUV w przeszło 100-letniej historii włoskiej marki. W Stelvio przestronność i wymiary samochodu sportowo-użytkowego idealnie harmonizują z cechami charakterystycznymi dla marki. Linia nadwozia odzwierciedla bezkompromisowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył