Problem z silnikiem 2.0CRDi

13 Lut 2019, 15:41

No ok a takie wibracje tylko na kierownicy to od czego mogą być jeśli poduszki wszystkie są dobre ?
kerpalwroc
Początkujący
 
Posty: 107

16 Lut 2019, 19:51

No i wypada zapłon na drugim cylindrze, mechanicy sobie z tym nie poradzili i we wtorek auto jedzie do elektryka, mam nadzieje że on sobie da radę... Dziwne jest to że nie ma check engine i po podpięciu nic nie wskazuje...
kerpalwroc
Początkujący
 
Posty: 107

16 Lut 2019, 20:58

kerpalwroc napisał(a):na 99% problem jest z drugim garem, nie dochodzi tam prąd do wtrysków...

kerpalwroc napisał(a):No i wypada zapłon na drugim cylindrze. Dziwne jest to że nie ma check engine i po podpięciu nic nie wskazuje...
Rozumiem że niektóre sterowniki silnika nie są w stanie zgłosić na którym cylindrze wypada zapłon , nie ma błędu . Więc skąd wiesz że to ten a nie inny cylinder ?
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4673
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

17 Lut 2019, 00:28

Tak mówił mechanik
kerpalwroc
Początkujący
 
Posty: 107

20 Lut 2019, 18:33

U elektryka nic nowego, też mówi że z instalacją wszystko ok, jedyne co to powiedział że pompa wtrysku jest z wersji 113 konnej a ja mam poliftową 125 konną, ale to raczej nie rozwiąże problemu.
kerpalwroc
Początkujący
 
Posty: 107
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najwyższy czas na zmianę opon z letnich na zimowe
    Dla kierowców, którzy korzystają z opon sezonowych, najwyższy czas na zmianę ogumienia z letniego na zimowe. Kierujący w Polsce mają obowiązek dbania o stan techniczny pojazdu, a jego istotnym elementem jest ...